Dizüstü bilgisayar ısınma problemi

Hemen cevap vereyim yaklaşık bundan 2-3 ay önce kadar bir test yapmıştım. İlk önce işlemci ısınma yapıyor. Daha sonra ekran kartıda ısınıyor fakat işlemcinin ekran kartına ısıyı ilettiğini düşünüyorum.
İyi bir leptop soğutucu ve Notebook Fan Kontrol programı ile 65-70 derecelere kadar düşürebilirsiniz, termal macun 3 derece kadar etkiliyor fan temizliği önemli ve leptop altındaki hava boşluğu bile 1 santimle 2 santim arasında 7 derece oynuyor.
Hemen cevap vereyim soğutucu kullanıyorum fakat dediğiniz kadar hiç bir etki yapmıyor belki 2-3 derece.
Bu arada ben şahsen ilk önce test yapmamıştım oyun oynarken elim yanmaya başlıyordu ve bu kesinlikle 90 derecenin üstünde

Hemen cevap vereyim yaklaşık bundan 2-3 ay önce kadar bir test yapmıştım. İlk önce işlemci ısınma yapıyor. Daha sonra ekran kartıda ısınıyor fakat işlemcinin ekran kartına ısıyı ilettiğini düşünüyorum.

Hemen cevap vereyim soğutucu kullanıyorum fakat dediğiniz kadar hiç bir etki yapmıyor belki 2-3 derece.
Bu arada ben şahsen ilk önce test yapmamıştım oyun oynarken elim yanmaya başlıyordu ve bu kesinlikle 90 derecenin üstünde
Garanti devam ediyor'mu?

Önceden aynı şartlar altında kaç derece sıcaklık oluyordu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı