Dizüstü bilgisayar satın aldıktan sonra yapılması gerekenler nelerdir?

Haruki Murakami

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
Evet, yaklaşık 30 dakika önce Acer Swift 3 bilgisayarım eve geldi. Cihaz zaten Win10 Home ile birlikte geliyor. Ben cihazı açıp, sürücü güncellemelerini yaptıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı? Cihazın işlemcisi 4500U. AMD'nin bir yazılımı vs. var mı? Bir de ücretsiz anti-virüs önerirseniz sevinirim. Kısaca cihazı açtıktan sonra neler yapmam lazım? @Samotne Ciasteczka @MisakiTaro @InJustice

Evet, yaklaşık 30 dakika önce Acer Swift 3 bilgisayarım eve geldi. Cihaz zaten Win10 Home ile birlikte geliyor. Ben cihazı açıp, sürücü güncellemelerini yaptıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı? Cihazın işlemcisi 4500U. AMD'nin bir yazılımı vs. var mı? Bir de ücretsiz anti-virüs önerirseniz sevinirim. Kısaca cihazı açtıktan sonra neler yapmam lazım? @Samotne Ciasteczka @MisakiTaro @InJustice
Ücretsiz anti-virüs arama buradan satın al bence.
Gamer mode | Kaspersky

Ben olsam format atardım. Kaspersky kurar 30 gün denemesi var bitince tekrar format atıyorum :). Driverları kurduysanız kalan kurulacak şeyler sizin ihtiyaçlarınıza göre değişir.

Buraya tıklayarak bütün sürücüleri kurabilirsin dostum. Bütün bu yazılım güncellemelerini yaptıktan sonra yapman gereken bir şey yok. Güle güle kullan, hayırlı olsun 😊 Desteklediği uygulamalar, BIOS güncellemeleri, sürücüler vs. hepsi burada bulunmakta.

Ağ kartı, ses kartı, ekran kartı ve BIOS güncellemesi yapabilirsin.

Tam aldığın yerin linkini atar mısın?

Bu arada hayırlı olsun, senin kadar ben de sevindim. :D
Ben diyordum, asla Teknosa'dan bir şey almam. Ama annem mor rengini istiyordu, baktım indirime de girmiş. Bir de Win10 ile geliyor, hemen aldık.5999TL'ye aldık bu arada.

Geri
Yukarı