Dizüstü bilgisayar temizliği ne kadar tutar?

cxnnorx

Hectopat
Arkadaşlar, dizüstü bilgisayar termal macun ve fan temizliği toplam kaç TL tutar veya kendim yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehber öncülüğünde evde kendiniz de yapabilirsiniz, marka-modeli yazarsanız arkadaşlar yardımcı olacaktır. Boşuna para vermeyin, ek olarak riskli bir dönemdeyiz, virüs var.

Dikkatli ve acele etmeden yaparsanız hiç bir sıkıntı olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence yardim alsın. Statik elektrik vs. hasar verebilir. İşlemci sok tak, tecrüben varsa yap. Tabii macun alirsin, 20 TL falan. Kredi kartiyla hafif eski macunu kazı, sonra yenisini yedirerek yüzeye sür, sonra kapat. Tabii yetkili daha iyi olur. Bütçene ve bilgine kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Statik elektrikten en çok RAM'ler etkilenir. İşlemci yüzeyine veya soğutucuyu metal cisim ile temizleme. Kulak çöpü kullanacaksın. En iyi onlar temizliyor. Soğutucuya asindirici madde sürme cilasini asindirir. Bazı önemli bilgileri edindikten sonra kendin yapabilirsin. Enerjiyi tamamen keseceksin o işleri yaparken ve kuru olduğundan emin olmadan enerji vermeyeceksin. Kritik bilgileri ben sana verdim. Kaliteli macun kullanmalisin. Enerjiyi kestikten sonra tetiğe basılı tut 30 saniye.

İşten anlamıyorsaniz bulaşmayın iyi öğrenene kadar 2 laptop tırnaklarını kırmıştım ancak öğrendikten sonra tak tak saniyede sökülüyor tırnakları açarken dikkat etmen lazım ses klavye kablolarida olabiliyor aralarda kopma ihtimali var.

Yeni konular

Geri
Yukarı