Dizüstü bilgisayar yere düştü

Zer1

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım yere düştü ve yan kısmı ve fanın sesinin çok geldiğini hissediyorum HP ile görüştüm sesi dinlemek istediler ve seste bir sorun olmadığını ve fanın hasar görmesi halinde sesinin değişik çıkacağını söyledi. Süpürgeyle bir şeyler yapmam önerildi, psikolojik olarak mı ses bana fazla geliyor emin olamadım. Ne yapmamı önerirsiniz? Programlarla vs. denetleyebilir miyim?

Dipnot = sıcaklık değerlerim güzel sadece sesli çalışıyor gibime geliyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20211213_220044.jpg
    IMG_20211213_220044.jpg
    167,5 KB · Görüntüleme: 96
Ne kadar bir yükseklikten düştü ?
Nasıl bir zemine düştü ?
Dizüstü bilgisayar kaç senelik ?
Dizüstü bilgisayarın bileşenleri nelerdir ?
Dizüstü bilgisayarın kilosu ne kadar ?
Ve evet fan hasar görme ihtimali var, Fakat bunu telefonda halletmeleri saçma şayet mikrofon farkı gibi etkenler olucak fanın zarar görmesi muhtemel.
Bir sürü faktör var

Ne kadar bir yükseklikten düştü?
Nasıl bir zemine düştü?
Dizüstü bilgisayar kaç senelik?
Dizüstü bilgisayarın bileşenleri nelerdir?
Dizüstü bilgisayarın kilosu ne kadar?
Ve evet fan hasar görme ihtimali var, fakat bunu telefonda halletmeleri saçma şayet mikrofon farkı gibi etkenler olacak fanın zarar görmesi muhtemel.
Bir sürü faktör var.

Opel Corsa bagajının üstde kalan kısmından yere düştü yani yaklaşık olarak 1-2 metre + sırt çantam ile birlikte düştü ama sırt çantamın pek hayrı yoktu açıkçası bilgisayarı 3-4 ay önce aldım HP-DW3008NT 1750 gram laptopum.

Opel Corsa bagajının üstde kalan kısmından yere düştü yani yaklaşık olarak 1-2 metre + sırt çantam ile birlikte düştü ama sırt çantamın pek hayrı yoktu açıkçası bilgisayarı 3-4 ay önce aldım HP-DW3008NT 1750 gram laptopum.

O zaman bir zarar gördüğünü düşünmüyorum hem çok yüksekden düşmemiş hem de çok çok ağır olmadığı için çok etki etmez ayrıca kasa türü nedir?

Ne yapabilirim bu konu hakkında peki fikriniz var mı servise göstersem sorun olup olmadığına bakarlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı