Adaptör Yere Düştü

Selamlar. Cihazımı şarja takarken adaptörü masadan düştü. Adaptör şu anda çalışıyor, şu anda sıkıntı olur mu? Bir adaptörüm boşu boşuna gitmişti bu da gitmesin :).

Cihaz: ASUS TUF Gaming F15 FX506LH-HN004
Düşmelere karşı dayanıklıdır adaptörler tıkırtı geliyor mu içinden sallayınca?

Dostum gözle görülür bir ezilme vs. durumu yoksa çok bir sorun olacağını düşünmüyorum. Adaptörlerin içleri çok sıkışık oluyor ve sert plastikten koruma kutusu yapıyorlar. İçerisinde mekanik parça olmadığından sorun olmaz.

Selamlar. Cihazımı şarja takarken adaptörü masadan düştü. Adaptör şu anda çalışıyor, şu anda sıkıntı olur mu? Bir adaptörüm boşu boşuna gitmişti bu da gitmesin :).

Hiçbir şey olmaz. Çok kez çarptırdım, sağa sol attım ve kaba davrandım. Adaptörler öyle hamur değil ki hasar alsın kolayca. Mouselar bile düşünce kolay kolay hasar almıyorlar.

Valla benim defalarca kez adaptörüm düştü, sağa sola da çarptı ve bir şey olmadı. Basit birkaç düşmeden arızalanacağını zannetmiyorum, içiniz rahat olsun.
Teşekkür ederim hocam. İlk adaptörüm çok kolay bozulmuştu eFootball PES 2021 oynarken aniden şarj vermeyi kesmişti. PES 21'de oyunda şarja takılı olmasında rağmen şarj azalıyordu garip bir şekilde. Ayrıca oyun oynarken çok ısınıyor soğuk havalarda ısınmama çok yardımcı oluyor.

Düşmelere karşı dayanıklıdır adaptörler tıkırtı geliyor mu içinden sallayınca?
Gelmiyor hocam.

Kimi defalarca düşürür, hiçbir şey olmaz; kimi düşürdüğü an veda eder. Kimi de düşürür, öbür hafta durduk yere bozulası tutar. Şans işi biraz.
Şans hiçbir zaman yanımızda olmadı bari bu kez olsun hocam :).

Dostum gözle görülür bir ezilme vs. durumu yoksa çok bir sorun olacağını düşünmüyorum. Adaptörlerin içleri çok sıkışık oluyor ve sert plastikten koruma kutusu yapıyorlar. İçerisinde mekanik parça olmadığından sorun olmaz.
Gözle görülür bir ezilme yok hocam.. Hafif etikette yıpranma var.

Hiçbir şey olmaz. Çok kez çarptırdım, sağa sol attım ve kaba davrandım. Adaptörler öyle hamur değil ki hasar alsın kolayca. Mouselar bile düşünce kolay kolay hasar almıyorlar.
Eyvallah hocam.

Teşekkür ederim hocam. İlk adaptörüm çok kolay bozulmuştu eFootball PES 2021 oynarken aniden şarj vermeyi kesmişti. PES 21'de oyunda şarja takılı olmasında rağmen şarj azalıyordu garip bir şekilde. Ayrıca oyun oynarken çok ısınıyor soğuk havalarda ısınmama çok yardımcı oluyor.

Gelmiyor hocam.

Şans hiçbir zaman yanımızda olmadı bari bu kez olsun hocam :).

Gözle görülür bir ezilme yok hocam.. Hafif etikette yıpranma var.

Eyvallah hocam.
Tıkırtı yoksa sorun yok hocam dikkat edin bir dahakine.

Selam. Cihazımı şarja takarken adaptörü masadan düştü. Adaptör şu anda çalışıyor, şu anda sıkıntı olur mu? Bir adaptörüm boşu boşuna gitmişti bu da gitmesin :).

Adaptörler genelde masa altı, yer gibi yerlerde durduğundan bu gibi dorumlara dayanıklı olacak şekilde sağlam üretilirler.
Bir sorun yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı