Dizüstü Bilgisayara Ekstra Monitör Bağlamak

Alper Özmen

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarıma ekstra olarak bir monitör bağlayacağım. Bağlamayı biliyorum fakat aklımda sadece bir soru var. Dizüstü bilgisayarın monitöründe 1. program, ek olarak bağladığım monitörde ise 2. program olmasını istiyorum. İkisi bir arada çalışmasını istiyorum. Böyle bir şey yapmak mümkün mü? Mümkün ise nasıl? Anlatırsanız sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartın 2. ekran desteği veriyor mu hocam onu biliyormusun ? eğer destekliyorsa uygun bağlantılı ekranı alacaksın sadece takacaksın ve ekran ayarlarından 2.ekranıda sececeksin ayrı ayrı veya tek ekran olarak uzatabilirsin orası sana kalmış.

ekran kartın 2. ekran desteği veriyor mu hocam onu biliyormusun ? eğer destekliyorsa uygun bağlantılı ekranı alacaksın sadece takacaksın ve ekran ayarlarından 2.ekranıda sececeksin ayrı ayrı veya tek ekran olarak uzatabilirsin orası sana kalmış.

Şuan Intel HD Graphics 4000 kullanıyorum. Yabancı bir forumdan araştırdım 2. monitörü destekliyormuş. Hatta biri 3. monitörü de takmış onuda destekliyormuş. Cevabınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı