Dizüstü bilgisayara harici ekran kartı eklemek için aparat önerisi

Alfakatano

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Geçenlerde laptopa ekstradan harici ekran kartı eklemek için bir aparat benzeri bir şey görmüştüm. Rica etsem bu aparatların bir linkini atabilir misiniz? Ayrıca bu aparatların herhangi bir zararı var mı?.

Geçenlerde laptopa ekstradan harici ekran kartı eklemek için bir aparat benzeri bir şey görmüştüm. Rica etsem bu aparatların bir linkini atabilir misiniz? Ayrıca bu aparatların herhangi bir zararı var mı?

Performans kaybı yaşatır, bilgisayar artık mecbur tek bir yerde durmak zorunda olur ve çıkacak masrafa değmez.

Geçenlerde laptopa ekstradan harici ekran kartı eklemek için bir aparat benzeri bir şey görmüştüm. Rica etsem bu aparatların bir linkini atabilir misiniz? Ayrıca bu aparatların herhangi bir zararı var mı?

Laptoplara harici ekran kartı monte edilebilir mi? Eğer öyleyse gelecek olan laptopuma bende taktırcam. Bu arada kolay gelsin.

Laptoplara harici ekran kartı monte edilebilir mi? Eğer öyleyse gelecek olan laptopuma bende taktırcam. Bu arada kolay gelsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim dediğim i3 10110U laptop aldım şu an yolda. Intel UHD Graphics 620 ile geliyor. Ona ekleme anlamında düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı