Dizüstü Bilgisayara Harici Ekran Kartı Takma

Aliexpress'te 34 Dolarlık adaptörü bir mağaza Black Friday indirimiyle 25,20 Dolar yapmış. Mağaza ismi : RQ Computer Accessories Store
Ama ürün 8,0 versiyounu. 8.4 değil. Bir konuş satıcı güvenli mi bilmiyorum. Türkiye'ye sipariş var geribildirimlerde var bakarsın
Soğutma ve güç sıkıntısı olup olmayacağına dikkat et
Sizce bu iki üründen hangisi daha verimli olur? Mini PCI Express slotuyla bağlantılı olan mı yoksa Expresscard slotlu olanda mı verim daha fazla olur? Dizüstü bilgisayarımda 2 tane giriş var. Biri Mini PCI Express 2.0 diğeri Expresscard slotu. Harici ekran kartını bu iki porttan da takabilirim. Hangisinde veri kaybı en az olur? Altta iki giriş için de adaptör linkini verdim. Kararsız kaldım hangisi daha performanslı olur diye? Bilen biri yazarsa sevinirim.
Link 1 : Tahmini Teslimat Zamanı
Link 2 : Tahmini Teslimat Zamanı

Son düzenleme:
Direk 250 300w bir psu baglayin adaptorle niye ugrasiyosunuz daha pahaliya gelir o adaptorler once bir deneyin eldekilerle her laptopda olcak bir is degil
Ayrica en ilk islemci yapmadan wifi kaldirip pci e yolunu devre disi birakcaksiniz aygit yoneticisinden ayrica harici gpu yu da aygit yoneticisinden devre disi birakin biostan kapamdiginiz surece karti takinca zaten goruntu vermicek laptoba vericegi hatada kullanicak yeterli kaynak yok hata kodu 12

Direk 250 300w bir psu baglayin adaptorle niye ugrasiyosunuz daha pahaliya gelir o adaptorler once bir deneyin eldekilerle her laptopda olcak bir is degil
Ayrica en ilk islemci yapmadan wifi kaldirip pci e yolunu devre disi birakcaksiniz aygit yoneticisinden ayrica harici gpu yu da aygit yoneticisinden devre disi birakin biostan kapamdiginiz surece karti takinca zaten goruntu vermicek laptoba vericegi hatada kullanicak yeterli kaynak yok hata kodu 12
Harici ekran kartını sadece aygıt yöneticisinden devre dışı bıraksak olmaz mı? Benim laptop BİOS ekran kartını devre dışı bırakacağım bir yer yok. Öyle bir seçenek çıkmıyor. Yardımcı olabilirsen sevinirim. Bir de benim laptopta boşta mini pci ekspress 2.0 portu var WİFİ adaptörü yok üstünde boşta direk, ilk mesajda resim atmıştım.

Harici ekran kartını sadece aygıt yöneticisinden devre dışı bıraksak olmaz mı? Benim laptop BİOS ekran kartını devre dışı bırakacağım bir yer yok. Öyle bir seçenek çıkmıyor. Yardımcı olabilirsen sevinirim. Bir de benim laptopta boşta mini pci ekspress 2.0 portu var WİFİ adaptörü yok üstünde boşta direk, ilk mesajda resim atmıştım.
Oyle olunca dedigim gibi bu aygit yeterli kaynaj bulamiyor hata kodu 12 o hatayi vericek.

Geri
Yukarı