Dizüstü Bilgisayarda Donanım Denetleme

Berhan Kanbur

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba. Ekran, HDD, Batarya, DVD v.s bileşenleri olmayan bir ikinci el laptop alacağım. Kargoyu şubeden teslim alıp; şubede ekranı denemelik dışarıdan kablosunu takıp flaş bellekle donanımını denetlemek istiyorum.

Sonradan bir sorun çıksın istemiyorum (Ekran Kartı driverını yükleyince mavi ekran vermesi gibi)

Bence bu bileşenler olmamasına rağmen güvenip alıyorsanız, başka sorun olacağını sanmıyorum. Bir de HDD yok demişsiniz ama tam olarak neyi denemek istiyorsunuz siz. Tam anlayamadım ondan soruyorum.

Bence bu bileşenler olmamasına rağmen güvenip alıyorsanız, başka sorun olacağını sanmıyorum. Bir de HDD yok demişsiniz ama tam olarak neyi denemek istiyorsunuz siz. Tam anlayamadım ondan soruyorum.
Tamam, istiyorsanız deneyin, karşı çıkan olmayacaktır.
Hocam hepinizden özür diliyorum, konuyu eksik açmışım. Benim demek istediğim şey şu;flaş belleğe bootable bir program yükşeyip denetlemek. Elbette karşı çıkan olmayacaktır fakat; bu denetlemeyi yapabileceğim bir program varmı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı