Dizüstü bilgisayarda iki ekran arasında geçiş yapmak

munlu

Kilopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarımda 1 adet HDMI bağlantısı var bu yüzden televizyon ve ekranı nasıl bağlayacağımı bilemedim.

Televizyonu aynı zamanda normal yayınlar için de kullanmak istiyorum, amacım çift ekran yapmak değildir.

Ama sorunsuz bir şekilde iki ekran arasında geçiş yapmak istiyorum. Televizyonu duvara monte edeceğim. Bu yüzden 5 metrelik HDMI kablosu satın aldım, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TV'de WI-DI ya da benzer bir teknoloji varsa kablosuz da görüntü aktarabilirsin, film, internet gibi şeyler için, Android kutu ya da çubuklar da aynı amaç için iş görür. Oyunlar da gecikme sorun yaratır.

Dizüstü Bilgisayarı TV'ye Bağlama - Video Rehber - Technopat
Apple tv var fakat benim yapmak istediğim televizyon duvarda uydu bağlı, HDMI kabloyla diziüstü bilgisayara da bağlı ama dizüstü bilgisayarımı ben ekranla kullanıyorum onunda HDMI kablosu var çift HDMI tek giriş var :S tüm sorun bundan kaynaklı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı