Dizüstü Bilgisayarı Gece İndirmeye Bırakma

EnTricc

Hectopat
Yer
Saint Denis
Daha fazla  
Merhaba, herkese iyi forumlar fazla uzatmadan direk konuya geçmek istiyorum. Lenovo'nun Y520 dizüstü bilgisayarına sahibim ve internetim çok kötü olduğundan indireceğim oyunları geceden bırakmak istiyorum. Sorum ise şöyle:

1.Bilgisayarı çok yorar mıyım?
2.Bilgisayar zarar görür mü?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
İyi Forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herhangi bir sorun olmayacaktır. İndirme yaparken çok düşük güç tüketecek, çok az kaynak kullanacaktır.
Merhaba, herkese iyi forumlar fazla uzatmadan direk konuya geçmek istiyorum. Lenovo'nun Y520 dizüstü bilgisayarına sahibim ve internetim çok kötü olduğundan indireceğim oyunları geceden bırakmak istiyorum. Sorum ise şöyle:

1.Bilgisayarı çok yorar mıyım?
2.Bilgisayar zarar görür mü?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
İyi Forumlar.
Dizüstü bilgisayar candır ya her türlü indirme yapar dert etme bizimkiler kızıyor diye dolaba saklıyordum bilgisayarı ben o bilgisayara bir şey olmadıysa kimseninkine bir şey olmaz. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir sorun olmayacaktır. İndirme yaparken çok düşük güç tüketecek, çok az kaynak kullanacaktır.
Dizüstü bilgisayar candır ya her türlü indirme yapar dert etme bizimkiler kızıyor diye dolaba saklıyordum bilgisayarı ben o bilgisayara bir şey olmadıysa kimseninkine bir şey olmaz. :D

İçimi rahatlattığınız için çok teşekkür ederim, iyi forumlar :)

Çalışır durumda kalmasının hiç bir sıkıntısı yok diye biliyorum. Masaüstü bilgisayarlarda 1 ay açık bırakan birisini duymuştum ama laptoplarda daha farklı olabilir.

Daha farklı olsa da hiç bir zararı olacağını sanmıyorum.

Hic bir sey olmaz. Benim laptop 81 gundur acik : ) Ustelik 2011 senesinde aldim bunu ben.

uptime.PNG

Yalniz dikkat et, belirli bir sure bosta kalinca harddiski falan kapatabilir, onlari ayarlayarak cocugu nadasa birak.

Hocam bence o laptopu 1 hafta dinlenmeye bırakın.

Sunuculuk yapiyor kendisi, kapanmamasi gerekiyor : )
Ama harddisk hizinda cok dusme var, ustelik duzenli temizlememe ragmen artik surekli sicaklik sorunu yasiyorum, macun degistirmek gerek ama eskidigi icin boyle bir amelyati kaldiramayabilir diye cekiniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı