Dizüstü bilgisayarı güçlü bir tabletle değiştirmek

Ayazata

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar.
İnternette birkaç tane tablet görünce aklıma takıldı. Şu an kullandığım dizüstü bilgisayarı güçlü bir tabletle değiştirsem, yine de tüm işlerimi halledebilir miyim sizce ?
Kullandığım dizüstü Windows10 çalıştırıyor, tablet içinse özellikle bir tercihimim yok açıkçası. Gördüğüm tabletler de genel olarak Epıl markaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek oyun oynuyorum diyemem. Daha çok ofis yazılımlarını kullanıyorum, internette gezinmek için kullanıyorum. Tabi şunu da belirtmek isterim, hem Vin10'dan hem de bilgisayarımdan epey memnunum. Bendeki biraz daha düşünsel bir soru.

Pek oyun oynuyorum diyemem. Daha çok ofis yazılımlarını kullanıyorum, internette gezinmek için kullanıyorum. Tabii şunu da belirtmek isterim, hem vin10'dan hem de bilgisayarımdan epey memnunum. Bendeki biraz daha düşünsel bir soru.

Ofis uygulamaları kullanıyorsan (Microsoft) Android tablet işini görmez. Windows tablet alabilecek durumun var mıdır bilmem.(çok sağlam dediğin için çok sağlam Windows tabletler aşırı aşırı pahalı).yani RTX3080'li bir kasa parası ödersiniz öyle bir tablete.

Pek oyun oynuyorum diyemem. Daha çok ofis yazılımlarını kullanıyorum, internette gezinmek için kullanıyorum. Tabi şunu da belirtmek isterim, hem Vin10'dan hem de bilgisayarımdan epey memnunum. Bendeki biraz daha düşünsel bir soru.

Ofis yazilimlarini ve internette gezinme islemcilerini bir iPad ile rahatlikla yapabilirsiniz. Ihtiyac durumunda BT klavye ve fare de baglanabilir. Ozellikle iPad Pro bilgisayara cok yakin bir deneyim sunuyor ama bu kadar fazla tasinabilirlige ihtiyaciniz var mi ona gore karar verin bence yoksa iPad Pro ile video ve fotograf editlemesi bile yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı