Dizüstü Bilgisayarımda PXE Hatası

Berke Keser

Hectopat
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarımın açılışında PXE hatası alıyorum. Tahminim harddiskten kaynaklanıyor. Açılışta harddiskten kafa vurma sesi geliyor. Anlayamadığım nokta ise harddiskimde sorun varsa üç dört kere denememden sonra açılması ve uzun süre kullanmama rağmen kendini kapatmamasını veya kararsız çalışmaması. Sorunumu size daha detaylı anlatmak için resim aldım allta resimleri görebilirsiniz.

dbryom.jpg

ormrtg.jpg

Biosta HDD yanında none yazıyor gördüğünüz gibi fakat şuan bilgisayarımı açtım ve sorunsuz bir şekilde dizüstü bilgisayarımdan yazıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum , teşekkürler.

İlk olarak biosun eski sürüm kullanıyorsun bi ara onu güncelle;
Driver Details | Dell Turkey

İlk olarak biosun eski sürüm kullanıyorsun bi ara onu güncelle;
Driver Details | Dell Turkey

Teşekkürler deneyeceğim başka fikri olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.

- - - Güncellendi - - -

Sorunum güncelliğini koruyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı