Dizüstü bilgisayarımın şarj aletinden yanık kokusu geliyor

Eğer hiç elektronik tecrübeniz yoksa yapmayın açık kalması daha büyük sıkıntı yapabilir. Sağlamsa bile açmaya çalışırken bozabilirsiniz.
Tecrübesizlik derken? bir kere ben açıkken deneyin demedim prizden çıkarsın arkadaş zaten kutusunu sökmek çok basit kırılacak bir şey yok devrelere bakar hasarlıysa kullanmaz bu kadar basit.

Tecrübesizlik derken? Bir kere ben açıkken deneyin demedim prizden çıkarsın arkadaş zaten kutusunu sökmek çok basit kırılacak bir şey yok devrelere bakar hasarlıysa kullanmaz bu kadar basit.

Bu tür konularda önce insanların can sağlığını düşünmen gerekli ya elektriğe çarpılırsa ya da bıçak içerideki kondansatöre dokunursa ne olacak zannediyorsun ya da bıçak içerideki devrelere zarar verirse ve sağlam ise boşu boşuna masraf demek elektrik hakkında bilgin yok ise pek tavsiye vermemen daha iyi olur çünkü her insanın elektrik hakkında devreler hakkında bilgisi olmaz riskli bir iş doğru kapatamaz yalıtamaz bunu uzmanına yaptırması gerekli.

Tecrübesizlik derken? bir kere ben açıkken deneyin demedim prizden çıkarsın arkadaş zaten kutusunu sökmek çok basit kırılacak bir şey yok devrelere bakar hasarlıysa kullanmaz bu kadar basit siz zaten Türkiye'deki en profesyonel uzmansınız.
Bu tür konularda önce insanların can sağlığını düşünmen gerekli ya elektriğe çarpılırsa ya da bıçak içerideki kondansatöre dokunursa ne olacak zannediyorsun ya da bıçak içerideki devrelere zarar verirse ve sağlam ise boşu boşuna masraf demek elektrik hakkında bilgin yok ise pek tavsiye vermemen daha iyi olur çünkü her insanın elektrik hakkında devreler hakkında bilgisi olmaz riskli bir iş doğru kapatamaz yalıtamaz bunu uzmanına yaptırması gerekli.
Pekala yapmasın benim dediğimi o halde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı