Dizüstü bilgisayarınızı kendi klavyesi ile mi kullanıyorsunuz?

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Ne zaman dizüstü cihaz alsam evde masada çalışırken kendi klavyesi ile kullanamıyorum. İlla harici bir klavye alıyorum ve onunla kullanıyorum. Bu durumu bir türlü aşamadım. Araya klavye girdiği için laptop ekranı biraz uzakta duruyor ve bu yüzden şimdi de bir tane harici monitör almayı düşüyorum.

Harici bir monitör almak aslında mantıklı olabilir. Çünkü dizüstü cihazını rahatça soğuk hava alabilecek bir yere koymak daha basit ve kolay olur. Fakat dizüstü cihazının klavyesini kullanırsan daha küçük alanlarda rahat oynarsın.

Ne zaman dizüstü cihaz alsam evde masada çalışırken kendi klavyesi ile kullanamıyorum. İlla harici bir klavye alıyorum ve onunla kullanıyorum. Bu durumu bir türlü aşamadım. Araya klavye girdiği için laptop ekranı biraz uzakta duruyor ve bu yüzden şimdi de bir tane harici monitör almayı düşüyorum.

Yazılımcı olduğum için tuşlar bozulmak üzere harici klavye kullanmanızı tavsiye ederim.

Yazılımcı olduğum için tuşlar bozulmak üzere harici klavye kullanmanızı tavsiye ederim.
Bende o sebepten harici klavye kullanıyorum zaten.
Evet. Ekran uzakta kaldığı için harici klavye kullanmıyorum ama mekanik bir klavye almayı da düşünüyorum.
Ben aldım fakat mekanik klavyede yazı yazmak çok zor. Tuşlara alışamadım.

Geri
Yukarı