Hangi Dizüstü Bilgisayarı kullanıyorsunuz?

Dizüstü PC

• Oy verenlerin toplamı
    49
29 Mayıs 2018'de aldım. Öncelikle çok sessiz çalışıyor. Şu sıcaklarda dahi rahatsız edecek bir fan sesine ulaşmadı. Tasarım olarak çok hoşuma gitti. Kasa kaliteli ve klavyedeki kırmızı aydınlatma görsel açıdan tatmin ediyor kullananı. Performans olarak da gayet yeterli orta düzeyde oyun oynayan herkese. Tek eksi vereceğim yön HDD. Yakın zamanda bir SSD takmayı planlıyorum. Taktığım zaman bilgisayar şahlanacak. İndirimde yakalanırsa alınabilir.

Bunun gibi

Bu bir ankettir. Kullananlar sebebini, en iyi-en kötü yanını, ne zamandır kullandığını, vb. belirtebilirler.
Asus X550C. Ancak cihaz 6 yıllık olduğu için toplama sistemle yeniledim. Henüz gelmedi yarın gelecek inşallah. [emoji4]
Artıları:
Zamanında iyi bir bilgisayardı.
Dayanıklı.
Eksileri:
Çok ucuz parça kullanılmış.
Boyası kalitesiz.
Fazla ısınıyor.
Dış kasası kalitesiz. 1-2 sene içinde kırılmaya başlıyor.

Msi kullanıyorum.İyi yönü bilgisayarda ısınma yok ve tasarımı hoş.Kötü yanı ise teknik servisin söylemesine göre hhd min oyunlarda yavaş kalıp takılmalar yapması.Birdaha kimseye Msi tavsiye etmem.

Msi kullanıyorum.İyi yönü bilgisayarda ısınma yok ve tasarımı hoş.Kötü yanı ise teknik servisin söylemesine göre hhd min oyunlarda yavaş kalıp takılmalar yapması.Birdaha kimseye Msi tavsiye etmem.
MSI güzelde Türkiye'deki servisi çok büyük sıkıntılı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı