Dizüstü cihazın fanından rahatsız edici ses geliyor

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
SSD takmak için kapağını açtım. Daha sonra geri kapağını kapattım bu işlem dışında herhangi bir şey yapmadım. Şuan traktör sesi gibi bir ses geliyor. Ses geldikten sonra içini açıp tekrar kontrol ettim hiç bir şey sürtmüyor. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Fanı temizledim yine de düzelmedi.

SSD takmak için kapağını açtım. Daha sonra geri kapağını kapattım bu işlem dışında herhangi bir şey yapmadım. Şu an traktör sesi gibi bir ses geliyor. Ses geldikten sonra içini açıp tekrar kontrol ettim hiçbir şey sürtmüyor. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Fanı temizledim yine de düzelmedi.

Benim laptopum da aldıktan 1 ay sonra fan sesi arttırdı, boştayken bile üfleme halinde bana geliyor. Format attıktan hemen sonra yaşadım bir de bu artışı yani virüs de değil. Eğer genel bir çözüm bulunursa bakacağım o yüzden yazıyorum.

Benim laptopum da aldıktan 1 ay sonra fan sesi arttırdı, boştayken bile üfleme halinde bana geliyor. Format attıktan hemen sonra yaşadım bir de bu artışı yani virüs de değil. Eğer genel bir çözüm bulunursa bakacağım o yüzden yazıyorum.
Benim cihaz 5 senelik fakat SSD takmak için kapağı açmadan önce böyle bir sorunum yoktu.

Kardeşim, o laptopu hemen bir bilgisayarcıya götür. SSD'ye zarar verebilir ve yeni SSD alırsın. O da 200 civarı. Bilgisayarcı 2 dakikada düzeltiyor ya da yeni fan takar. Fazla pahalı değil zaten, 30 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim, o laptopu hemen bir bilgisayarcıya götür. SSD'ye zarar verebilir ve yeni SSD alırsın. O da 200 civarı. Bilgisayarcı 2 dakikada düzeltiyor ya da yeni fan takar. Fazla pahalı değil zaten, 30 TL.
SSD'ye zarar vermek ne alaka hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı