Dizüstü mü masaüstü mü?

Bütçe
8000

ardakskn34

Centipat
Daha fazla  
Gençler 7 8 bin lira bir bütçem var masaüstü PC alsam istediğim gibi upgrade edebilirim evet ama ben şöyle düşündüm bir monitör alırım ve mouse klavye kulaklık alırım, monitörü laptopa bağlar çift ekran yaparım. Masaüstü gibi yapar çift ekran kullanırım gibi düşündüm. Hem tek 1 kablo var, hem de yer kaplamıyor hem de istediğim yere götürebilirim. Sizce hangisi mantıklı?

Gençler 7 8 bin lira bir bütçem var masaüstü PC alsam istediğim gibi upgrade edebilirim evet ama ben şöyle düşündüm bir monitör alırım ve mouse klavye kulaklık alırım, monitörü laptopa bağlar çift ekran yaparım. Masaüstü gibi yapar çift ekran kullanırım gibi düşündüm. Hem tek 1 kablo var, hem de yer kaplamıyor hem de istediğim yere götürebilirim. Sizce hangisi mantıklı?
Amacın film izlemek, şarkı dinlemek, iş yapmak ise laptop tercih edebilirsin. Taşınması kolay ve kullanışlıdır. İstediğin yere rahatlıkla götürebilirsin. Oyun oynamak, edit yapmak gibi amaçlar için alıyorsan masaüstü tercih etmelisin. Hem laptop'lara göre daha uygun fiyatlı hem de laptop kadar çok ısınmaz. İstediğin zaman istediğin parçayı yükseltebilirsin.

8000 e sadece laptopun kendisini bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı