Dizüstü PC Yükseltilebilir mi?

Merhaba, dizüstü bilgisayarımın sistemini yükseltmek istiyorum. Anakart modelini vb. nasıl öğrenebilirim?

Dizi üstünde yükseltebileceğin iki şey SSD, RAM onun dışında. Başka birşeyine dukanmasın.

Merhaba, dizüstü bilgisayarımın sistemini yükseltmek istiyorum. Anakart modelini vb. nasıl öğrenebilirim?

RAM SSD ve HDD değiştirebilirsiniz. Yeni nesil cihazlarda işlemci ya da ekran kartı anakarta gömülü olduğundan değiştirmek mümkün değil.

RAM SSD ve HDD değiştirebilirsiniz. Yeni nesil cihazlarda işlemci ya da ekran kartı anakarta gömülü olduğundan değiştirmek mümkün değil.
Hocam, genel bilgi vermeyin. Ya anakarta lehimli değilse? Her şey anakarta bağlı.

Hocam, genel bilgi vermeyin. Ya anakarta lehimli değilse? Her şey anakarta bağlı.

Eski nesil cihazlarda değişebiliyordu yine o zamanda değişende çok azdı.

Anakarta lehimli olsa da reballing ile çıkartılabiliyor ancak bunun içinde anakart değiştirmek zorundasınız o yüzden direkt olarak değiştiremezsiniz.

Hocam Sistem Modeli: Satellite L745
İ3-2310-M CPU 2.10 GHz
256GB SSD
4 GB RAM
64Bit Sistem
HD3000 dahili ekran kartı

Son düzenleme:
Ben yükseltmiştim 4 GB RAM PC'ye 8 GB RAM taktım bir de SSD taktım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…