Dizüstünde Oyun Oynayabilir miyim?

Çok eski bi sistem değilse çatır çutur oynarsın. :)
Ben İntel hd graphics ekran kartı ve intel celeron 1.40 ghz işlemciyle watch dogsu oynayıp bitirdim.

Ekran kartın kaç gb bilmiyorum ama işlemcin düşükmüş Ekran kartı gpusuyla mı oynadın ?

Ekran Alıntısı.PNG

Tam olarak bilmiyorum. Sanırım öyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
O intel hd 4000 ise değildir otomatik olarak varsa harici ekran kartına geçmiyor mu ya ben GT620M ile low da laptop ısınınca arada kasıyordu zor oynadım yani.

Masaüstü bilgisayar kadar performans alamazsın, ama sağlam bir laptopsa yine oynanır.Ben laptop kullanıyorum oyunları mediumda oynatıyor ama bu sıralar masaüstü pc ye sistem toplamaya çalısıyorum. (Okulda gerektiği ve sık seyahat ettiğim için zorunluluktan kullanıyorum laptopu)

Bende GT620m'li bir laptop var eski bilgisayarımın monitörünü bağladım çift ekran olarak eski monitörde 1024x768'de Battlefield 3 High-Medium oynuyorum böyle idare ediyorum ama grafik delisi değilimdir hani.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı