DJ olmak için program var mı?

Xtiber

Picopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu çocuk gibi DJ yapmak istiyorum. Bilgisayar programı var mı?
Çocuk 3 yaşında :(

Logic Pro X kullan rahatına bak.
O uygulamanın fiyatından haberiniz vardır umarım.

1678441752832.png

O uygulamanın fiyatından haberiniz vardır umarım.

Eki Görüntüle 1696435
Profesyonel bir program tabii ki paralı olacak adamlar emek verip yapmış. Siz de yıllarca uğraşıp bir program yapsanız bedavaya mı koyarsınız App Store vb. yerlere? Arkadaş DJ olmak için program önerisi istedi ayrıca. Ben de güzel program önerdim.

Profesyonel bir program tabii ki paralı olacak adamlar emek verip yapmış. Siz de yıllarca uğraşıp bir program yapsanız bedavaya mı koyarsınız App Store vb. yerlere? Arkadaş DJ olmak için program önerisi istedi ayrıca. Ben de güzel program önerdim.
Programın fiyatı verdiği özelliklere göre pahalı değil ama profesyonel müzik yapanların alacağı bir uygulama. Arkadaş hobi olarak yapacakmış 4500 TL'lik uygulama önermeye gerek yok. Büyük ihtimalle Mac bile yoktur elinde.

DAW yazılımı emin olun hiç önemli değil sizin müzik bilginiz önemli. Ableton, Reason, Logic Pro, FL Studio hiç fark etmez. Öğrenmesi oldukça zor programlar ancak ben o kadar sabır gösteremedim.

Geri
Yukarı