DJI Mini 3 Pro nasıldır?

Yeni öğrendim. İngiltere'den aldıracağım akrabama. Ülke ülke değil dingonun ahırı, yol geçen hanı. Her türlü üçkağıtçı ve namussuz bol miktarda bulunduğu için Türkiye'de care Refresh hizmetini kaldırmışlar.

Bu arada sen kendi hatanla hasar verdin cihaza, kapalı ortamda uçurma demiştim ve pervane koruyucu kullan da demiştim, yani böyle yazarsan kendimi suçlu hissederim.
Benim içerde uçurup düşürmem kendi hatam tamam, ama olurda deniz kenarında uçarken Allah korusun bişey olursa kimin suçu olur, bence care refresh hizmetini bu ülkeye getirmeyen DJI suçlu olur. Bir daha drone alırsam yurtdışından alicam bir şekilde, bu arada drone u ingiltereden nasıl getirteceksiniz ?

Benim içerde uçurup düşürmem kendi hatam tamam, ama olurda deniz kenarında uçarken Allah korusun bir şey olursa kimin suçu olur, bence care Refresh hizmetini bu ülkeye getirmeyen DJI suçlu olur. Bir daha drone alırsam yurt dışından alacağım bir şekilde, bu arada drone u İngiltere'den nasıl getirteceksiniz?

Dayım var İngiltere'de ona aldıracağım ve Care Refresh yaptıracağım, aslında sensörlü bir cihazda benim için Care Refresh gereksiz masraf olur, zaten uzaklara gönderecek değilim ki Türkiye'de çok tehlikeli, Mini 2'yi uzak mesafelere gönderdim ve bir ara GPS bağlantısı gitti cihaz atti moda girdi uzaktayken sonra sürüklenmeye başladı o anda heyecandan kalbim fırladı, zor geri getirebildim. Görüş mesafesinden uzağa göndermek tehlikeli.

Yaz aylarında izne geliyor o zaman getirteceğim, kargo ile vs. değil.
Aceleniz yok sonuçta beklersiniz biraz.

@cenkkk hocam merhaba, cihazımdan çektiğim görüntüleri redmi note 11 pro cihaza indirdim ancak, "Bu video cihazınızda oynatılamıyor" uyarısı alıyorum, sebebi nedir ? Bir de bu videoları başka bir cihaza transfer etmenin yöntemi nedir ? 3gb lık videoyu WhatsApp ın ne kadar kısıtlandığını az çok tahmin edersiniz. Mail de dosya sınırını aşıyor.

Son düzenleme:
Aceleniz yok sonuçta beklersiniz biraz.

@cenkkk hocam merhaba, cihazımdan çektiğim görüntüleri Redmi Note 11 Pro cihaza indirdim ancak, "Bu video cihazınızda oynatılamıyor" uyarısı alıyorum, sebebi nedir? Bir de bu videoları başka bir cihaza transfer etmenin yöntemi nedir? 3GB'lık videoyu WhatsApp'ın ne kadar kısıtlandığını az çok tahmin edersiniz. Mail de dosya sınırını aşıyor.

Video formatı nedir hocam, neden oynatamıyor anlamadım?

Transfer için en iyi yöntem OTG Bellek veya flash bellek için dönüştürücü, hem çok pratik hem her zaman işine yarayacaktır. Örnek olarak şuna benzer bir şey https://www.hepsiburada.com/sandisk...tg-usb-bellek-sdddc2-032g-g46-pm-HB000001IRZ5

Bunu drone a takıp indirip sonra telefona mı takacağım? Formata bakmadım ama bakıp söylerim.

Hayır dronedeki videoları telefona aktarıp, telefondaki videoları da bunun içine atıp istediğin bilgisayar, telefon vs. başka bir cihaza aktaracaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı