DJI Mini 3 Pro nasıldır?

Kaç olması gerekiyordu?

En fazla 1000-1500 TL ki o da işini düzgün yaptıysa. Kolun sadece Shell denilen bölümünü kısmını yani kabuğunu değiştirmiştir onun fiyatı 200 TL bile değil, diğer işlemlerin ise masrafı bile yok. Diyelim ki kolu motor ile birlikte komple değiştirmiş onun fiyatı da 1300-1400 TL civarında belki daha uyguna da bulunabilir. Bu herif senden ne kadar el emeği almış düşün. Bu ülkede düzgün ve namuslu esnaf bulmak zor.

En fazla 1000-1500 TL ki o da işini düzgün yaptıysa. Kolun sadece Shell denilen bölümünü kısmını yani kabuğunu değiştirmiştir onun fiyatı 200 TL bile değil, diğer işlemlerin ise masrafı bile yok. Diyelim ki kolu motor ile birlikte komple değiştirmiş onun fiyatı da 1300-1400 TL civarında belki daha uyguna da bulunabilir. Bu herif senden ne kadar el emeği almış düşün. Bu ülkede düzgün ve namuslu esnaf bulmak zor.
Kol değişti. Ayrıca değişen parçaları da yollayacak bir kaç hediye ile birlikte. Yarın öğlene kadar alicam isterseniz fotoğraf atarım.

Kol değişti. Ayrıca değişen parçaları da yollayacak birkaç hediye ile birlikte. Yarın öğlene kadar alacağım isterseniz fotoğraf atarım.

O kadar para aldıktan sonra hediye versin artık.🤣🤣🤣

DJI in drone ve kumanda için önerdiği microsd lerden ortak olan bi tane buldum alayım mı?

Ayrıca orijinal mi ?

DJI'in drone ve kumanda için önerdiği MicroSD'lerden ortak olan bir tane buldum alayım mı?

Ayrıca orijinal mi?

Özellikleri yazıldığı gibiyse alınabilir, kapasitesine göre fiyatı da uygun görünüyor. Ancak orijinal olması önemli, piyasada sahte çok ürün var, alınca hız testlerini yaparsın.

Sen elin alışana kadar bir süre pervane koruyucu ile uçuş yap.

Hız testini nereden yapabilirim geldiğinde PC'den yapabilirim sanırım.

Herkese Selamlar,
Bugün itibariyle DJI Mini 3 Pro siparişi verdim.
Pasif Amatör kullanıcıyım. İlk Drone um olacak.
Bakalım, umarım yanılmamışşımdır...

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı