DJI Mini 3 Pro nasıldır?

Ben de Pro3 siparişi vereceğim.
Ayrıca care refresh olayında bir gelişme var mı yoksa TR'den alınınca destek yok mu? Ben zaten genel manada açık havada uçuracağım ama tarihi mekanlara da gireceğim ama tahrip olmuş gireceğim çoğu yer. Önerileriniz nelerdir? Plus veya yanında ek batarya almasam çok sorun çıkarır mı?

Ben de Pro3 siparişi vereceğim.
Ayrıca care refresh olayında bir gelişme var mı yoksa TR'den alınınca destek yok mu? Ben zaten genel manada açık havada uçuracağım ama tarihi mekanlara da gireceğim ama tahrip olmuş gireceğim çoğu yer. Önerileriniz nelerdir? Plus veya yanında ek batarya almasam çok sorun çıkarır mı?
Care refresh konusunda bilgi almak için karfo karacasulu ile iletişime geçin. Ek paket satın almazsanız tek batarya ile uçmak zorunda kalırsınız o da 34dk mıydı neydi. Şarj etmesi harcamasından daha uzun sürüyor bunu göze alarak karar verin.

H
Care refresh konusunda bilgi almak için karfo karacasulu ile iletişime geçin. Ek paket satın almazsanız tek batarya ile uçmak zorunda kalırsınız o da 34dk mıydı neydi. Şarj etmesi harcamasından daha uzun sürüyor bunu göze alarak karar verin.
Teşekkürler hocam, mesela kaç saatte veya günde şarj oluyor? İnternette full paketler var, en uyguna bataryayı nereden alabilirim?

Ayrıca yanında kit plus almam şart mı?

Son düzenleme:
Ben mini 3 proyu amazondan aldım. Ayrı olarak fly more plus kiti trendyoldan almıştım sanırım. En uyguna akakçeden bakabilirsiniz benim iki bataryam 47dk civarı 1 bataryam da dediğim gibi 34 dk civarı uçuş süresi sunuyor. Ek paketi aldığınızda 3’lü şarj standı da yanında geliyor. Bu arada benim tecrübeme göre en iyi şarj cihazı apple 20w. Bu arada flymore plus combo da alabilirsiniz comboda dron ve paket beraber geliyor diye biliyorum.

Anladığım kadarıyla en fazla 9v güç verilmesi gerekiyor apple 20w da 9v 3,xx amper verdiği için bayağı hızlı şarj ediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı