DJI Tello kalkmıyor

WoLeRm

Hectopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. Benim şu an elimde bir adet Tello drone var fakat drone normalde sorunsuz kalkıyordu. Son birkaç denememde Drone'un yerden kalkmadığını gördüm. Sorun olarak pervaneler ters diye düşünüp değiştirdim fakat bir etki olmadı. Sorun ne olabilir?
@SideWinder
@SypeR

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Benim şu an elimde bir adet Tello drone var fakat drone normalde sorunsuz kalkıyordu. Son birkaç denememde Drone'un yerden kalkmadığını gördüm. Sorun olarak pervaneler ters diye düşünüp değiştirdim fakat bir etki olmadı. Sorun ne olabilir?
@SideWinder
@SypeR

Motor çalıştığı halde kalkmıyor değil mi?

Pervaneleri cikardiktan sonra, motorlarin aralarina bakin, sac & ip falan girmis mi.. Ondan sonra pervaneler cikikken, yavas yavas gaz verin ve motorlarin esit donup donmediklerine bakin. Hic olmadi, bir video cekin, daha iyi bir diagnosis yapalim.

Pervaneleri cikardiktan sonra, motorlarin aralarina bakin, sac & IP falan girmis mi? Ondan sonra pervaneler cikikken, yavas yavas gaz verin ve motorlarin esit donup donmediklerine bakin. Hiç olmadi, bir video cekin, daha iyi bir diagnosis yapalim.

Peki hocam. Dediklerinizi yapıp video atıyorum.
Hocam dediklerinizi yaptım fakat değişen bir şey olmadı. Motorlar eşit çalışıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@flayzeraynx

Son düzenleme:
ya sol arka motorda sorun var yada pervaneler yanlış pervanenin etrafında çizgi olanlar çapraz olucak

Geri
Yukarı