DLC hilesi ban sebebi mi?

Şimdi eğer DLC zaten oyunun içinde yüklü ise satın alınca bunu sadece aktifleştiriyorsan sorun olmuyor. Ama dışarıdan dlc yüklediysen sorun çıkabilir Fallout New Vegas 'ta denemiştim ben zamanında ve Payday 2'de sorun olmamıştı.

@Rtboy
Şimdi eğer DLC zaten oyunun içinde yüklü ise satın alınca bunu sadece aktifleştiriyorsan sorun olmuyor. Ama dışarıdan dlc yüklediysen sorun çıkabilir Fallout New Vegas 'ta denemiştim ben zamanında ve Payday 2'de sorun olmamıştı.
Mesela örneğin banlandım. Oyuna başka hesapla sıkıntısız giriş yapabilirmiyim? Ve Steam üzerinden ban yermiyim ?

@Rtboy

Mesela örneğin banlandım. Oyuna başka hesapla sıkıntısız giriş yapabilir miyim? Ve Steam üzerinden ban yer miyim?

Vallahi bu konuda hiç ban görmedim. Sadece çalıntı kredi kartı ile oyun alınca uyarı yiyip ikincide Steam hesabı banlanıcak diye gördüm.
Ve bu Ban'da VAC ban gibi değil komple hesap gidiyor. Ama sanamıyorum Payday 2'yi ben 1 yıl kadar DLC'leri açarak kullanmıştım.

Arma 3'de her 3 kişiden 1'si DLC hilesi kullanıyor zaten. Steam'ın bu konu üzerine düştüğünü henüz görmedim, bir ceza almazsınız (kesin değil ama henüz bu sebepten ceza alan görmedim) ama etik bir davranış değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı