DLive kalite ayarı

AxeLT

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar DLive'da yayın açmaya karar verdim. Tüm ayarlamaları vesaire yaptım ama kalite seçeneklerinde sadece Source var. İzleyiciye 480P veya 720P gibi seçenekler çıkmıyor. Nedeni nedir?

Arkadaşlar DLive'da yayın açmaya karar verdim. Tüm ayarlamaları vesaire yaptım ama kalite seçeneklerinde sadece Source var. İzleyiciye 480P veya 720P gibi seçenekler çıkmıyor. Nedeni nedir?

Tam bilmiyorum ama Twitch'i örnek alırsak partner olmadan kaynak dışında çözünürlük sunamıyorsunuz Twitch'deki gibi oldugunu düşünüyorum.

Dlive discord sunucusu yetkilileri bu sorunu şu şekilde cevapladı "Yayın kalite seçenekleri (Global Partnerler Hariç) ayarlanan slot miktarına ve sunucu durumuna göre şu şekilde dağıtılıyor; -Global partnerlerde sürekli kalite seçenekleri var (Global Partnerliğin bir avantajı) -Diğer kullanıcılar (Affiliate partner, Onaylı Partner ve bir partnerlik programına dahil olmayan kullanıcılar) için ise belirlenmiş bir slot miktarı var. Slotların öncelik sırası; 1- Onaylı partner 2- Affiliate Partner 3- Partnerlik programına dahil olmayan kullanıcılar şeklinde ilerliyor. " yani işin özeti partnerlik olması gerekiyor dlive partner nasıl olunur diye araştırırsan bulabilirsin.
Tam bilmiyorum ama Twitch'i örnek alırsak partner olmadan kaynak dışında çözünürlük sunamıyorsunuz Twitch'deki gibi oldugunu düşünüyorum.
aynen öyle zaten kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı