DLSS 3.0 RTX 30 serisinde çalışıyor mu?

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu videoyu izleyen var mı bilmiyorum fakat bu mod gerçekten işe yarıyor mu? Çok büyük bir gelişme 30 serisi kart kullanan benim gibiler için.

Olayı özetlemek gerekirse biri bir şekilde RTX 30 serisi kartlarda (20 var mı bilmiyorum) DLSS 3.0'ı çalıştırmayı başarmış ve cidden de çalışıyor videoya göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Şu videoyu izleyen var mı bilmiyorum fakat bu mod gerçekten işe yarıyor mu? Çok büyük bir gelişme 30 serisi kart kullanan benim gibiler için.

Olayı özetlemek gerekirse biri bir şekilde RTX 30 serisi kartlarda (20 var mı bilmiyorum) DLSS 3.0'ı çalıştırmayı başarmış ve cidden de çalışıyor videoya göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DLSS 40 üstünde çalışıyor. Bir şeyler kurup erişebilir misin orasını bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modlarla çalışıyor evet. Gerçekten güzel özellik ama daha büyük bir olayda NVIDIA bizden bunu saklıyordu. 😡

Yanlış hatırlamıyorsam bu mod ile Frame Generation açabiliyorduk ama benim hatırladığım bu Frame Generation NVIDIA'nın değil AMD'nin yazılımı idi.

Geri
Yukarı