DLSS görüntüyü çok bozar mı?

letsgomen55

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı konusunu seçtim çünkü DLSS ekran kartlarıyla ilgili iki sorum var. RTX 2060 DLSS 3.0 desteği alacak mı? Bir de DLSS'yi açmak aspect Ratio'yu yani keskinliği çok düşürüyor mu?

Sence hangi görselde daha iyi görüntü var? Bence net bir şekilde sağ. :)

1.PNG

Devamı için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benim kendi kanaatim DLSS görüntü için hala uygun değil. Yani kaliteyi ciddi düşürüyor. 2.1'i de getirdiler ama nafile. Performansa etkisi olumlu anlamda fazla ancak 3.0 gelmeden görüntü kalitesini düşürerek oynamak can sıkıcı olabilir. Belki siz grafiği pek önemseyen bir kişi olabilirsiniz. Ben grafik kalitesini önemsediğimden dolayı tercih etmezdim şahsen. Yine de size kalmış.

Quality moduyla native çözünürlüğü muhtemelen oynanışta ayırt edemezsiniz, ben edemiyorum. Performans veya ultra performans yaparsanız çok bulanık olacaktır ama quality ve balanced kullanılabilir bence.

Sence hangi görselde daha iyi görüntü var? Bence net bir şekilde sağ. :)

Eki Görüntüle 1076277

Devamı için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum şahsebn kullanyorum,görüntü bozuluyor,zaten bozulmadan o kadar fps artışı mümkün değil henüz,o resimde biraz farklı iş.
Quality moduyla native çözünürlüğü muhtemelen oynanışta ayırt edemezsiniz, ben edemiyorum. Performans veya ultra performans yaparsanız çok bulanık olacaktır ama quality ve balanced kullanılabilir bence.
Ben ediyorum,net düşüş var,ayrıca biraz olsun input lag da yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı