DLSS3 Frame Generation modu çalışmıyor

Nabeeer Mudur

Centipat
Daha fazla  
Donanım hızlandırmalı GPU kısmı açık olarak ayarladım.

Önce Epic Games'ten aldıgım Cyberpunk için denedim, Epic Games'teki overlay dosyasından dolayı olmadıgını araştırdıgım kaynaklardan ögrendim.

Bugün de Steam'den aldıgım Witcher 3 oyununda denemek istedim. İstenilen şekilde yerleştirmeleri yaptım ama yine çalışmadı. Benzer bir sorunu yaşayanlar ilgilenebilirler mi acaba? Şimdiden teşekkürler.

Lukefz kurdum bugün modu tekrar kurdum FPS artışı oldu ama kare oluşturma sekmesi kapalı şu an.

Ben Discord'un sunucularından son versiyonu indirdim. Adamlar yazılım yapmış. Artık oyunu seçip kurulu olduğu dosyayı seçtiğiniz zaman otomatik indiriyor. İstersen yeni versiyonunu dene öncekileri silip.

Ben Discord'un sunucularından son versiyonu indirdim. Adamlar yazılım yapmış. Artık oyunu seçip kurulu olduğu dosyayı seçtiğiniz zaman otomatik indiriyor. İstersen yeni versiyonunu dene öncekileri silip.
lukefz 0.8.0 ı denedim fps kalıcı ve 2 kat gibi artış oldu kare oluşturma sekmesi açılmasa bile

@Nabeeer Mudur hangi versiyon denedin?

Epic games için overlay kapat. Önemli değil.
lukefz 0.8.0 ı denedim fps kalıcı ve 2 kat gibi artış oldu kare oluşturma sekmesi açılmasa bile

Ben Discord'un sunucularından son versiyonu indirdim. Adamlar yazılım yapmış. Artık oyunu seçip kurulu olduğu dosyayı seçtiğiniz zaman otomatik indiriyor. İstersen yeni versiyonunu dene öncekileri silip

witcher 3 hocam cyberpunkta overlay dosyasını silince epic bozuk şekilde çalışıyor o yüzden silmek mantıklı değildi steamde bi sıkıntı olmadı

sorunum devam ederse yada başka bi oyunda tekrarlarsa dedigini deneyecegim teşekkür ederim hocam

witcher 3 hocam cyberpunkta overlay dosyasını silince epic bozuk şekilde çalışıyor o yüzden silmek mantıklı değildi steamde bi sıkıntı olmadı

sorunum devam ederse yada başka bi oyunda tekrarlarsa dedigini deneyecegim teşekkür ederim hocam
C:\program files (X86)\epic Games\Launcher\Portal\Extras\Overlay
EOSOverlayRenderer-Win32-Shipping.exe ve eosoverlayrenderer-Win64-shipping. Exe dosyalarını disabled-EOSOverlayRenderer.exe ve disabled-EOSOverlayRenderer64.exe gibi başka bir adla yeniden adlandırın.

C:\program files (X86)\epic Games\Launcher\Portal\Extras\Overlay
EOSOverlayRenderer-Win32-Shipping.exe ve eosoverlayrenderer-Win64-shipping. Exe dosyalarını disabled-EOSOverlayRenderer.exe ve disabled-EOSOverlayRenderer64.exe gibi başka bir adla yeniden adlandırın.
epic gameste yaşanan sorunu çözermi bu değişiklik

Geri
Yukarı