DNS sunucusu yanıt vermiyor

Selam. PC'yi yeniden başlattıkdan sonra Google'yi, Discord'u falan kullanamamaya başladım. İnterneti yeniden başlattım PC'yi yeniden başlattım işe yaramadı. Sorun gidericiyi çalıştırdıgımda DNS sunucusu yanıt vermiyor hatasıyla karşılaştım. İnternetten biraz baktıgımda DNS adresini 8888 8844 yapınca düzeliyor diyorlardı düzelmedi, anti virüs programı varsa silip güvenlik duvarını kapatınca düzeliyor yazıyordu denedim düzelmedi. Güvenli modda başlatınca Windows'u girebiliyorum(şu an güvenli moddayken yazıyorum)ama bu şekildede ekran kartını vs algılamıyor yani oyun falan oynayamam. Ne kadar yardımı olur bilmem ama olayı baştan anlatmam gerekirse TL'e giremiyordum (crack MC) yani giriyordum da bir hata veriyordu. Bu hatayı aylar önce de yaşamıstım YouTube'dan bakınca Java'yı silip baştan yüklüyordu. Java'yı kaldır yükle kısmından falan kaldırdım, videoda Java'yı kaldırdıktan sonra PC'yi yeniden başlatın diyordu, ben de yeniden başlattıgımda böyle oldu. Bundan dolayı oldugunu pek düsünmüyorum aylar önce sorun cıkmamıstı bundan tabii şu anda da sorun çıkmayacagı anlamına gelmez. Umarım erkenden yardımcı olabilecek kisiler cıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı