DNS ya da VPN onerisi

Daha fazla  
Merhaba dostlar, ben Turkmenistan'dayim burada bilgisayarda hiçbir VPN kullanamiyorum. Burada TikTok, Instagram, Facebook, YouTube gibi siteler ve cesitli oyun program indirme siteleri ornegin tamindir, gezginler bu sitelere girilmiyor. VPN'ya da DNS onerisi olan varsa lutfan yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
kolay gelsin iyi sosyaller maalesef sizin engeliniz fiziksel sizin serverleriniz'dan gelen bir trafik sıkıntısı var yanı kısacası. Bildiğim kadaraiyla sevgili dostum tek çözum kendı VPN Server'ini kurmak olacaktır aşağıya bir bağlantı bırakıyor olacağım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Favori VPN uygulamam ProtonVPN.

Merhaba dostlar, ben Türkmenistan'dayim burada bilgisayarda hiçbir VPN kullanamiyorum. Burada TikTok, Instagram, Facebook, YouTube gibi siteler ve cesitli oyun program indirme siteleri ornegin tamindir, gezginler bu sitelere girilmiyor. VPN'ya da DNS onerisi olan varsa lutfan yardimci olur musunuz?

1.1.1.1 kullanın gerektiği yerde hem DNS hem VPN.

kolay gelsin iyi sosyaller maalesef sizin engeliniz fiziksel sizin serverleriniz'dan gelen bir trafik sıkıntısı var yanı kısacası. Bildiğim kadaraiyla sevgili dostum tek çözum kendı VPN Server'ini kurmak olacaktır aşağıya bir bağlantı bırakıyor olacağım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam burada youtube girilemiyor ve kendi VPN Serveri'mi nasil kuracagim.

Windscribe VPN kullanabilirsin. 2 GB kullanma hakkı veriyor eğer e posta doğrulaması yaparsan aylık 10 GB kadar kullanım sunuyor. (Denemek lazım)

Geri
Yukarı