Dodge nasıl markadır?

Size göre Bentley ile Volkswagen aynı marka o zaman. İki markanın aynı grupta olması o markaları aynı yapmaz, anlayın şunu.

Lüks araç üretmeye odaklı olan Bentley ile adından da anlaşıldığı gibi halk için araç üreten Volkswagen'in aynı olmasını beklemiyorum zaten.
Ama Volkswagen, Seat ve Skoda aynıdır. Hangisine binersen bin VAG grubundan bir arabaya bindiğini anlarsın.

Senin mantığınla şu da mümkün;
Lamborghini bir zamanlar FCA grubundaydı. Fiat ile Lamborghini bir mi?
@FurkannC Ne gülüyorsun birader?

Yazdım "birader". Bu kadar sabırsızlık niye?

Fiat ile Lambo bir olmuyorsa, Dodge ve Fiat nasıl bir oluyor?
Çünkü Dodge, lükse/konfora değil performansa odaklı araçlar yapıyor. İç mekan kalitesinin de bünyesinde bulunduğu gruba benzer olması şaşırtıcı bir şey değil.

Jeep de aynı şekilde, içine binince Doblo hissi veriyor çoğu modeli.

Ayrıca kimse "bir tutmaktan" bahsetmedi benim mesajım dışında. Bahsedilen şey "iç mekan kalitesinin benzemesi".

Çünkü Dodge, lükse/konfora değil performansa odaklı araçlar yapıyor. İç mekan kalitesinin de bünyesinde bulunduğu gruba benzer olması şaşırtıcı bir şey değil.

Jeep de aynı şekilde, içine binince Doblo hissi veriyor çoğu modeli.

Ayrıca kimse "bir tutmaktan" bahsetmedi benim mesajım dışında. Bahsedilen şey "iç mekan kalitesinin benzemesi".
İç malzeme kalitesi yüzünden Dodge gibi bir markaya cidden Fiat benzemesi yapmak aşırı saçmadır kimse kusura bakmasın. Gerçi aradaki fiyat farkları kendini belli ediyor. Challenger SRT Super Stock 80.000 dolar iken :D 80.000 dolar veripte Fiat malzemesi bekleyende düşünemiyordur.

Çünkü dodge, lükse/konfora değil performansa odaklı araçlar yapıyor. İç mekan kalitesinin de bünyesinde bulunduğu gruba benzer olması şaşırtıcı bir şey değil.

Jeep de aynı şekilde, içine binince doblo hissi veriyor çoğu modeli.

Ayrıca kimse "bir tutmaktan" bahsetmedi benim mesajım dışında. Bahsedilen şey "iç mekan kalitesinin benzemesi.

Aynı grupta olan araçların iç mekan kalitesinin benzemesi o aracı "Türkiye'nin Fiat'ı" yapmıyor. İstersen güvenlikten, motordan, malzeme kalitesinden bahset. 700HP stock bir Fiat göremiyorum ben.

Umarım bir gün Dodge kullanma şansınız olur güzel dostlarım. O zaman ne demek istediğimi anlarsınız, anlatmam hiçbir işe yaramıyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı