DODI Repack ile Nasıl Oyun İndirilip Kurulur?

İndiriceğin konumu seçiceksin, sonra setup da next next geçiceksin, herhangi bir rehbere ihtiyacın yok :D

Bir videoda adam Visual C++ falan indiriyordu .Farklı hamleler falan da yapıyordu bu yüzden sordum. Eğer yapmam gereken bu ise indirip yapacağım.

Aç setupu, next next next bu kadar basit. Crack falan da gerek yok, gömülü çünkü.

Dediğim gibi bir adam farklı şekilde yapıyordu. Bu yüzden kafam karıştı. Tamam bötle yaparım ben de.

Qbittorrent tarzı bir torrent uygulaması yükleyeceksiniz. Yüklemek istediğiniz oyunun sayfasından torrent dosyasını yükleyeceksiniz o otomatik uygulama üzerinden indirmeyi başlatacak. İndirme bitince de setup'u çalıştıracaksınız bu kadar.

Tamam. Qbittorent indirip sonra siteden Torrent seçeneğini seçiyorum.

.org ile biten siteden qbittorent indiriyorum şuan. Doğru mudur?

@170981

Kurulum bittikten sonra bu durum yaşanıyor. Ayrıca sistemim kötü değil.
Bu kadar ünlü korsan sitelerde virüs olsaydı dünya çapında duyulurdu hocam, dünya çapında kullanılan bir site ayrıca sizin yaşadığınız sorun büyük ihtimalle psikolojiktir diye düşünüyorum.

.org ile biten siteden qbittorent indiriyorum şuan. Doğru mudur?

@170981

Dodi'nin orjinal sitesi .org ile bitmiyor.

Hocam arkadaş önce qbittorent indirmemi sonra dodi'den torrent indirmemi söyledi. Şuan qbittorent uygulamasını indirmeye çalışıyorum oyunu değil.
Bu kadar ünlü korsan sitelerde virüs olsaydı dünya çapında duyulurdu hocam, dünya çapında kullanılan bir site ayrıca sizin yaşadığınız sorun büyük ihtimalle psikolojiktir diye düşünüyorum.

Dodi'nin orjinal sitesi .org ile bitmiyor.

Qbittorent indi. Şimdi oyunu indireceğim. İndirdikten sonra yazarım. Sağolun.

.site ile biten siteden oyunu indirmek istedim ve torrente tıkladım beni başka bir siteye attı. Free Download'a tıkladım ve başka bir siteye attı. Orada ise bu ekranla karşılaştım. İsim garip geldi. Sıkıntı yoktur değil mi?

1706383953192.png

Create download linke tıklasam da sonuç yok.

Başka linkten torrenti indirdi ve qbittorent ile açtım. Şuan iniyore.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı