Çözüldü Dönem bitmeden açık liseye geçiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tahadp

Femtopat
Daha fazla  
Şu an halihazırda bir lisede okuyorum. Dönem bitmeden açık liseye geçmem mümkün değil mi? İllaki dönemim bitişini (22 Ocak) beklemem mi lazım?

Ek olarak geçiş olmuyorsa kalan devamsızlık haklarımın hepsini kullanmam sıkıntı olur mu açık liseye geçişte?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE.

Son düzenleme:
Çözüm
@tahadp, ikinci dönem açık liseye geçeceğinden dolayı ilk dönem yapılan devamsızlıklar etki etmeyecektir. Açık lisede okula gitme olayı yok çünkü. Mesleki açık öğretime geçersen belki etkileyebilir. Mesleki açık eğitimde belirli günler okula gidiyorsun.
Merhaba,
Dönem bitmeden açık liseye geçilmesi mümkün değil, bir yerde okumuştum. Bakanlık öyle ayarlamış, yarın da kayıtları başlıyor. Onun dışında kayıt için süreniz çok olacak zaten.

Yarın kayıtlar başlıyor derken, internette bir 27 Aralık - 28 Ocak muhabbeti dönüyor 2.dönem kayıt tarihleriyle ilgili bu tarihlerin kaynağı nedir çünkü MEB AÖL resmi sitesinde herhangi bir açıklama yok.

@f1sherman,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzun bir süredir açık kanal, yanlış bilgi vermediler. Büyük ihtimalle kayıtlar yarın başlıyor, açık liseye geçecek öğrenciler bu videoyu izlemeli.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bu konuyla ilgili herhangi bir bilgin var mı, kayıtlar gerçekten yarın mı başlıyor?

Gemlik halk eğitim merkezi Twitter hesabı paylaşmıştı bununla alakalı bir belge sanırım.

Merhaba,
Dönem bitmeden açık liseye geçilmesi mümkün değil, bir yerde okumuştum. Bakanlık öyle ayarlamış, yarın da kayıtları başlıyor. Onun dışında kayıt için süreniz çok olacak zaten.

Çok teşekkürler. Peki devamsızlık hakkında bir bilginiz var mı?

Gemlik halk eğitim merkezi Twitter hesabı paylaşmıştı bununla alakalı bir belge sanırım.

Çok teşekkürler. Peki devamsızlık hakkında bir bilginiz var mı?

Ben de öyle bir tweet gördüm. 27 Aralık'tan 28 Ocak'a kadar ilk kayıt ve kayıt yenileme açık olacak galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
@tahadp, ikinci dönem açık liseye geçeceğinden dolayı ilk dönem yapılan devamsızlıklar etki etmeyecektir. Açık lisede okula gitme olayı yok çünkü. Mesleki açık öğretime geçersen belki etkileyebilir. Mesleki açık eğitimde belirli günler okula gidiyorsun.

Çözüm

Teşekkürler <3

Geri
Yukarı