Dönüştürücü ile kullanılan monitör kasıyor

mmmenezzz

Hectopat
Yer
Denizli
Laptopuma tek çıkışlı (VGA) olan bir monitör bağladım. Laptopta sadece HDMI girişi var. HDMI to VGA kullanıyorum. 2. monitör masaüstünde falan çok kasıyor. Arkadaşımın ekranında denedim. Onda dönüştürücü yok direkt taktım kabloyu kasma falan hiç yok. Ayrıca kendi monitörümde (2. ekranında) laptopdan ekranı yansıt diyorum ama ekran yansımıyor. Monitör no signal diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopuma tek çıkışlı (VGA) olan bir monitör bağladım. Laptopta sadece HDMI girişi var. HDMI to VGA kullanıyorum. 2. monitör masaüstünde falan çok kasıyor. Arkadaşımın ekranında denedim. Onda dönüştürücü yok direkt taktım kabloyu kasma falan hiç yok. Ayrıca kendi monitörümde (2. ekranında) laptopdan ekranı yansıt diyorum ama ekran yansımıyor. Monitör no signal diyor.
Bunun dönüştürücü ile alakası olduğunu sanmıyorum. Ben dönüştürücü olmadan laptopumu TV ye bağlıyorum TV kasıyor. Laltopun özellikleri de gayet iyi ayarlarıyla ilgili bir problem var haberin olsun.

Merhabalar konu ile alakası yok ama kabloyu taktığınız an ekran ikinci ekrana aktarılıyor mu, son konumdaki sorun ile uğraşıyorum da.

Merhabalar konu ile alakası yok ama kabloyu taktığınız an ekran ikinci ekrana aktarılıyor mu, son konumdaki sorun ile uğraşıyorum da.

Kabloda, dönüştrücüde, monitörde ve bilgisyarda hiçbir sıkıntı yok. Başka bilgisyarla deniyorum oluyor başka ekranda deniyorum oluyor. Sadece 2. ekran işe yarıyor. Ekran yansıtma falan işe yaramıyor yardımcı olusanız sevinirim.

@mmmenezzz laptop'unun CPU'su kaldırmıyor. Laptop ekranını iptal etmen gerekli ki iki ekrana birden görüntü vererek yormayasın. 2 ekranla aynı anda oynayıp iş yapacaksan hayal olur yani. Ha kasa olarak kullanacağım diyorsan orası başka. Dediğim gibi Intel HD Graphics üzerinden iptal edersen laptop ekranını "komple" rahat rahat monitöründen oynarsın desteklediği çözünürlük ve Hz ile.

Geri
Yukarı