Döviz alınır mı?

SalihDas92

Decapat
Arkadaşlar öncelikle çok mutluyum çünkü dün hatırladıysanız laptop önerisi istemiştim o laptoplar abim içindi ve abim laptop alınca aileme bayağı mızmızlandım ve bu çabanın sonucu olumlu oldu bilgisayar alacağım.
4.5-5K monitör dahil PC toplayacağım ekran kartı stoğu şu an yok düzgün fiyatlar ve stoklar gelene kadar bekleyeceğim sizce piyasadaki zamlar bana zarar vermesin diye döviz alınır mı?

Arkadaşlar öncelikle çok mutluyum çünkü dün hatırladıysanız laptop önerisi istemiştim o laptoplar abim içindi ve abim laptop alınca aileme bayağı mızmızlandım ve bu çabanın sonucu olumlu oldu bilgisayar alacağım.
4.5-5K monitör dahil PC toplayacağım ekran kartı stoğu şu an yok düzgün fiyatlar ve stoklar gelene kadar bekleyeceğim sizce piyasadaki zamlar bana zarar vermesin diye döviz alınır mı?

Paranın değerini korumak için alabilirsin ama pek yararı olacağını sanmıyorum. Ben Mart ayında laptop alacağım, her girdiğimde fiyat değişiyor. Bir gün 8K diğer gün 11k garip bir durumdayız.

*Yatırım tavsiyesi değildir :D

al tabiki şuanda en güvenli kar döviz hep artıyor çeyrek altın al özellikle hem düşmüyor tek sıkıntısı yavaş ilerliyor

Sen yanlış anlamışsın. Adam başa geçince yaptırım yapacağım diyor. Dolayısıyla Dolar artar. Ancak hiçbir şey belli değil şu an. Yaptırım yapamayabilir. Malum İngiltere ile iyi gidiyoruz şu aralar.

Yeni konular

Geri
Yukarı