Döviz satın almak için en uygun yer neresidir?

Bugüne kadar çok alım satım yaptım ama hiç bir yerde farklı fiyat görmedim.
İş Bankası
1617711233032.png

Kuveyt Türk
1617711314039.png

Farkı burada bile en basit şekilde görebiliyorum?

Mobil bankacılık içerisinde ne düşük komisyonu alan hangi banka hiç kullandınız mı? Papara göz gezdirdiğimde güncel kurun üstüne %5 ekliyorlardı. Diğer bankaları bilmiyorum.

Evet dediğiniz gibi bir şey ama asıl demek istediğim mesela bana A bankası 8.50'ye satar B bankası 8.30'a satar. Aradaki farkı soruyorum işte en uygun neresidir gibisinden.

Kuveyt Türk'ü araştırayım. Tavsiyeniz için teşekkürler.
Ben ING kulanıyorum, yani önceden Ziraat kullanıyordum. Baktım ki Ziraat çok fazla makas payı bırakıyor bıraktım. ING gayet iyi. Mesela bu sabah Kanada Dolarına baktım sanki alacakmış gibi. Spot piyasa fiyatı 6.50 idi. Banka 6.51 den veriyordu. Yalnız bazen hızlı yükselim olduğu zamanlarda falan makas artabiliyor dediğim gibi.

0.0058 kuruşun hesabını yapıyor iseniz diyecek bir şeyim yok. 1000 dolar alınca bile 5.8 TL yapıyor.
Sadece girdim ve rastgele bir örnek verdim aradaki fark'ın açıldığı yerler de var.
Ben ING kullanıyorum, yani önceden Ziraat kullanıyordum. Baktım ki Ziraat çok fazla makas payı bırakıyor bıraktım. ING gayet iyi. Mesela bu sabah Kanada Dolarına baktım sanki alacakmış gibi. Spot piyasa fiyatı 6.50 idi. Banka 6.51 den veriyordu. Yalnız bazen hızlı yükselim olduğu zamanlarda falan makas artabiliyor dediğim gibi.
Tavsiyeniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı