Dövme yaptırmak acıtır mı?

Hocam benim ayağım %100 düz taban olduğu için ben zaten giremem. Boyum da uzun olduğu için F-16 pilotu da olamam. Yani Dil Terapisti olmayı düşünüyorum.
Hocam size lafım yok.O arkadaş Türkiye'deki dövmenin işlere alımı engellemesini eleştirmiş.Ben T.C'yi bu konuda tamemen haklı buluyorum.

Merhaba. Öncelikle 2006 doğumluyum. Ailem dövme yaptırmama izin veriyor. Bunu omuz bölgeme daha küçük yaptırmayı düşünüyorum. Acıyor mu? Krem falan sürüyorlarmış galiba. Kalıcı olacak. Sizce nasıl fikir?

Eki Görüntüle 958410

Bu dövmeyi para verseler omzuma yaptırmam sen bilirsin tabii.
Merhaba. Öncelikle 2006 doğumluyum. Ailem dövme yaptırmama izin veriyor. Bunu omuz bölgeme daha küçük yaptırmayı düşünüyorum. Acıyor mu? Krem falan sürüyorlarmış galiba. Kalıcı olacak. Sizce nasıl fikir?

Eki Görüntüle 958410

Dövme yaptırman kötü ama illa yaptıracaksan bu kadar kötü bir şey yaptırma bari.

Bu dövmeyi para verseler omzuma yaptırmam sen bilirsin tabii.

Dövme yaptırman kötü ama illa yaptıracaksan bu kadar kötü bir şey yaptırma bari.

Bende böyle düşünüyorum senin için bir anlamı olsun yaptıracağın dövmenin de bir de zaten 18 yaşını beklemek zorundasın dövme yaptırabilmek için.

Suratına boynuna falan yaptırmadığın durumda sorun olmaz. Ama şöyle söyleyeyim, yaşın daha küçük ve çok arkadaşım var lise zamanlarındayken dövme yaptıran. Şu anda dövmeleri yamuk bir şekilde duruyor ve kapatmaya çalışıyorlar. İyi bir sanatçı bulup bazı eski dövmelerinin üzerine yeni dövme yaptırmak zorunda kalıyorlar ve evet, dövme işi acıtan bir iş. Özellikle karalama bölümü cidden canını yakıyor ama alışabilirsin, dayanırsın. Sadece benim düşüncem, çok ufak bir dövme yaptırman. İleride vücudun oturduktan sonra ne yaptırmak istersen yaptır fakat şu an için çok erken, dövme kötü bir hal alacaktır ileride.

18 yaş altına yapan yer yok, yapanlar da merdiven altı yerler oluyor, ve evet bölgesinde göre acıtıyor, üniversiteye geçince yaptır acelesi yok, vücudun gelişim çağındayken dövme yaptırma.

Geri
Yukarı