Doğal gaz hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İlçemize doğal gaz geliyor. Bilmemiz gerekenler neler? Kombi öneriniz var mı? Eve gelecek tesisat toplam 9500 TL imiş, daire başı sanırım. Bir de balkonumuz camekanlı olduğu için kalorifer koyacaklarmış galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrı yazıldığını bilmekle başlayabiliriz.

Vana açıp kapatmayı biliyorsunuzdur herhalde. Başka pek bir şey yok.

Peteklerin bağlantılarını aşağıdan yapsınlar. 500 kere söyleyin. Adam yaninizdayken her gözünüzü kapattiginizda söyleyin.

Kombi/petek nasıl kullanılır anlatır adam. Kullanma kılavuzunda da yazıyor. Ocakta bir şey yok, sadece gazı tüpten değil hattan alacak, belki de elektrikli kullanıyorsunuz.

Camekan pek güzel bir tabir değil. Katlanabilir cam balkon mu, sürgülü doğrama mi, yoksa sabit doğrama mi? Sabit doğrama değilse balkona koymazdım ben. Hatta sabitse bile kışın balkonda vakit gecirmiyorsam koymazdim. Gerçekten kullanacağınız bir ayda 5 10 saat iken değmez bence. Diğer zamanlarda vanasini kapatmazsaniz isiyi orada kaybeder.

Baska da gazla çalışan bir şeyiniz yoktur herhalde.

Ayrı yazıldığını bilmekle başlayabiliriz.

Vana açıp kapatmayı biliyorsunuzdur herhalde. Başka pek bir şey yok.

Peteklerin bağlantılarını aşağıdan yapsınlar. 500 kere söyleyin. Adam yaninizdayken her gözünüzü kapattiginizda söyleyin.

Kombi/petek nasıl kullanılır anlatır adam. Kullanma kılavuzunda da yazıyor. Ocakta bir şey yok, sadece gazı tüpten değil hattan alacak, belki de elektrikli kullanıyorsunuz.

Camekan pek güzel bir tabir değil. Katlanabilir cam balkon mu, sürgülü doğrama mi, yoksa sabit doğrama mi? Sabit doğrama değilse balkona koymazdım ben. Hatta sabitse bile kışın balkonda vakit gecirmiyorsam koymazdim. Gerçekten kullanacağınız bir ayda 5 10 saat iken değmez bence. Diğer zamanlarda vanasini kapatmazsaniz isiyi orada kaybeder.

Baska da gazla çalışan bir şeyiniz yoktur herhalde.

Tüp ve sıcak el yıkama suyu da kombiden olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı