Doğaüstü güçler var mı?

Hazır yakalamışken geçmiş olsun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Her ikisi de yalan. Büyü de yalan Inna evliliği de yalan. Yalanlara inanmayınız. 🤭

Yani Uçan Adam Sabri dışında kanıtlanmış bir şey pek yok gibi:) Açıkçası yok da diyemiyorum var da diyemiyorum. Sadece elle tutulur, şöyle kameraların önüne geçip havada asılı duran, görünmez olan birini göremedik hiç yani.

Yani Uçan Adam Sabri dışında kanıtlanmış bir şey pek yok gibi:) Açıkçası yok da diyemiyorum var da diyemiyorum. Sadece elle tutulur, şöyle kameraların önüne geçip havada asılı duran, görünmez olan birini göremedik hiç yani.

Görünmezlik veya uçmak gerçekten skill atmak gibi bir şey olur. Ama enerjiyi parmaklarında topla ve enerjinin vücudunda aktığını hisset falan gibisinden hareketler yapan tipler yakında parmaklarını çakmak niyetine kullanmayı başarırlarsa şaşırmam :D Firebending skilli muazzam :D :D :D

Anlayamadığın, algılayamadığın şeyleri doğaüstü olarak tanımlayabilirsin. Mesela hala çözülemeyen ve hala "tuhaf" olarak nitelendirilen kuantum mekaniği gibi. Atomaltı dünyadaki garip davranışları doğaüstü sayabilir miyiz?

Geri
Yukarı