Süper güçlerim var?

Arkadaşlar ben çok garip bir insanım. İlk olarak ben bundan çok önce Python Java JavaScript HTML CSS C C++ C+ webdesignerlik ve grafik tasarımla uğraşan bir insandım. 12 yaşlarım falandı. 13 yaşındayken benim babaannem bana bir dua okudu. Bende çok nazar var diye. O günden sonra çok garip şeyler olmaya başladı. Ben ne istersem oluyor. Ciddiyim. Ben bir yere bir gruba katılıyorum. O grubun en eskileri grubtan ayrılıyor. Ve genellikle kıskandığım insanlar. Oyun sunuculuranın en eski insanları ben kıskandığım zaman banlanıyor hayatları ters gidiyor. Bu ille sanal alem değil gerçek hayatta da böyle oluyor. Bu zamana kadar kimi kıskandıysam başına kötü bir şey gelip tepetaklak oluyor hayatı. Arkadaşlar bana ne oluyor açıklamasını yapabilen var mı?

Okulların kapanmasını dilede evde mışıl mışıl uyuyalım.

Duanın etkisidir kardeşim :D

O hayatta olsaydıda dua falan istemezdim :(
Hemen yapayım açıklamasını, ilgi çekmek istiyorsun. İnsanlar sana ilgi göstersin istiyorsun. Sonra aklına böyle bir fikir geliyor ve bunu konuyu açıyorsun. 😉
İnsanlar hakkında bu kadar açık sözlü olman.Bence sen dikkat çekmek istiyorsun.Ama ben de net olamam.Herkesin kendi fikri dostum

Yeni konular

Geri
Yukarı