Doge ile ilgili tahminleriniz neler?

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Bu gün 0.2470$ ve altında kapatırsa iyice gömüleceği, 0.2650$ ve üstünde kapatırsa çok güzel yükselişler görebileceğimiz tahmin ediliyordu.
Doge yükseliş trendine geçecek gibi geldiği için 0.2650$'dan çok yüklü miktarda alım yaptım.

Siz ne alemdesiniz ve Doge ile ilgili tahminleriniz neler?

dogecoin-1-dollar.jpg(!)

Sizce biz de almalı mıyız? Biraz tereddütteyim ama büyük bir şey almayacağım o yüzden kafam rahat. Atıp geçmek en iyisi galiba.
Ben şahsen kazanacağım konusunda umutluyum ama kaybetmenin ne kadar üzücü olduğunu da bildiğim için kimseye al diyemem. :)
Tüm paran ile bir coine yatırım yapman iyi değil, önerim en az 2-3 coine dağıt paranı ve bir miktar nakit bırak ki düşüşlerde alım yapabilesin.
Sadece düşüşlerde alım yapıyorum bir coinin %10-15 düşüşünü bekleyip tüm paramı basıp kar edince çıkıyorum. İlk defa Doge'de düşüşte değilken aldım umarım üzmez beni.
Evet beyler, Doge atağa geçti çok şükür. :D

Son düzenleme:
Ben şahsen kazanacağım konusunda umutluyum ama kaybetmenin ne kadar üzücü olduğunu da bildiğim için kimseye al diyemem. :)

Sadece düşüşlerde alım yapıyorum bir coinin %10-15 düşüşünü bekleyip tüm paramı basıp kar edince çıkıyorum. İlk defa Doge'de düşüşte değilken aldım umarım üzmez beni.
Evet beyler, Doge atağa geçti çok şükür. :D
Ne kadar kar ettiniz hocam?

Geri
Yukarı