Intel UHD 630 ile doge mining yapılır mı?

hawtsauce

Kilopat
Makaleler
1
Yer
china
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ching chang huang wang cpu xing 3414g

shuwan shiluwan retwux 8030 tiwawatan

dedediar16 wuanxing la ramen ramin 3451 geekabitwuan

sulawciwang materebowng madderwaun eususw 3548

kim ling suwan kasuwan 42 ded shuwan

fanlingwuan fanllggw

学习进行时 全国生态环境保护大会17日至18日在京召开。习近平总书记出席会议并发表重要讲话。讲话中,习近平总书记深刻阐述了新征程上推进生态文明建设需要处理好的重大关系,系统部署了全面推进美丽中国建设的战略任务和重大举措。新华社《学习进行时》原创品牌栏目“讲习所”推出文章,与您一同感悟。

“我对生态环境工作历来看得很

这是2018年5月,习近平总书记在全国生态环境保护大会上所说的话。正是那次大会,正
Meslek
kapici
Merhaba arkadaşlar. Yine bir işe atılayım dedim bunu buldum, fakat GTX 1660 Ti aşırı güç tükettiği için UHD Graphics'i mi kullansam diye sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elindeki ekran kartı daha fazla güç tüketiyor çünkü güçlü. Ama Dogecoin kazmak yerine ETH kazarsan daha iyi kazanırsın. Altcoin için çok tercih edilen bir kart olduğunu zannetmiyorum. Genelde altcoin için RTX 3060 kullanırlar.

Elindeki ekran kartı daha fazla güç tüketiyor çünkü güçlü. Ama Dogecoin kazmak yerine ETH kazarsan daha iyi kazanırsın. Altcoin için çok tercih edilen bir kart olduğunu zannetmiyorum. Genelde altcoin için RTX 3060 kullanırlar.

ETH kazıyorum fakat tek karta sahip olduğum için çok zor kazılıyor. Kaç ay daha bekliyorum ben bunun ödemesi için? Next payout kısmında 19 yazıyor. Orada takıldı kaldı arada bir 18 oluyor sonra gidiyor 19 oluyor.

Hangi havuzu kullandığına bağlı. Ama OC ayarların ne onu söyle istersen.

Ethermine kullanıyorum,

oc.PNG

OC ayarlarım iyi fakat bazı kişiler GTX 1660 Ti ile 30mhs aldığnı söylüyor fakat benim kartım sadece 25 civarı gidiyor.

Arkadaşım laptop ile neden mining deniyorsun? Bir de O.C. Yapmışsın.

Maşallah gözlerine hayran kaldım. Doğru söylüyorsun. Hadi RTX 3070 3060 olsa eyvallah ama bu biraz riskli. Hatta bayağı riskli. Sıcaklıkları düşürmesi gerekiyor. Çünkü gerçekten güç tüketiyor. Altına soğutucu koyarsa iyi olur. Yani mining yapmaya devam edecekse tabii.

En son hatırladığım ödeme politikası buydu. Sonradan güncellendi mi bilmiyorum.

Maşallah gözlerine hayran kaldım. Doğru söylüyorsun. Hadi RTX 3070 3060 olsa eyvallah ama bu biraz riskli. Hatta bayağı riskli. Sıcaklıkları düşürmesi gerekiyor. Çünkü gerçekten güç tüketiyor. Altına soğutucu koyarsa iyi olur. Yani mining yapmaya devam edecekse tabii.

En son hatırladığım ödeme politikası buydu. Sonradan güncellendi mi bilmiyorum.

Şaka yapmıyorum bilgisayarı bahçeye koydum çalışsın biraz daha :D
Arkadaşım laptop ile neden mining deniyorsun? Bir de O.C. Yapmışsın.

Şimdilik bunu denemek amaçlı yaptım. Gelecek günlerde masaüstü bilgisayar ile yapacağım 2, 3 tane kart alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı