Dogecoin miner sitesi nasıl?

Makaleler
1
Arkadaşlar, 30 dakika önce dogeminer. IO diye bir site buldum siteye girerken Dogecoin cüzdan adresinizi yazıyorsunuz ve kazım yapmaya başlıyorsunuz. Şimdiye kadar 3 Dogecoin kazdım bile 50 Dogecoin'im olunca çekim yapacağım sabaha kadar olur diye tahmin ediyorum. Sizin fikirleriniz neler site hakkında?

Arkadaşlar, 30 dakika önce dogeminer. IO diye bir site buldum siteye girerken Dogecoin cüzdan adresinizi yazıyorsunuz ve kazım yapmaya başlıyorsunuz. Şimdiye kadar 3 Dogecoin kazdım bile 50 Dogecoin'im olunca çekim yapacağım sabaha kadar olur diye tahmin ediyorum. Sizin fikirleriniz neler site hakkında?

Hangi kart ile kaziyorsunuz eger 1 tane kart ise gereksiz fazla gibi geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana biraz böyle olacak gibi geldi. Başka bir şey kazıp Doge'ye çeviriyor olabilir ya da dolandırılıyorsunuz.

Hocam Cloud miningi.

Hocam o kadar hızlı kazım olmaması lazım? Eğer ay makinesini kullanıyorsanız, ve görevleri yapınca hiçbir şey vermedi. Facebook, Twitter ve YouTube onayını yaptım başarılı dedi ancak Dogecoin vermedi. Desteğe yazınca biz verdik dediler. Yanlış anlamışım ben dogemining. IO'dan bahsetti zannettim. 😅

Bulut tabanlı sistemde mining yapıyorsunuz telefondan bile yapabiliyorsunuz.
Hocam o kadar hızlı kazım olmaması lazım? Eğer ay makinesini kullanıyorsanız, ve görevleri yapınca hiçbir şey vermedi. Facebook, Twitter ve YouTube onayını yaptım başarılı dedi ancak Dogecoin vermedi. Desteğe yazınca biz verdik dediler.
50 dh/s hızında kazıyor denemek için yapıyorum bende takipte kalın 50 coin olur olmaz parayı çekicem

Cloud mining denilen şey kazım gücünün belli bir para karşılığı kiraya verilmesi. Siz bir para vermediyseniz kimse sizin için bir şey kazmaz. Başka olaylar dönüyordur orda.
Hocam kazdığım coin dogecoin zaten bir kısmını site alıcak.
Şu an işlem yapıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-05-25-01-26-24-777_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-25-01-26-24-777_com.android.chrome.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 138

Geri
Yukarı