Dogecoin miner sitesi nasıl?

Ee hocam niye kendisi bir miktarını almak yerine tamamını almıyor?

Şey gibi düşünün sen bir şey yapacaksın 3'te 1 benim gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana biraz böyle olacak gibi geldi. Başka bir şey kazıp Doge'ye çeviriyor olabilir ya da dolandırılıyorsunuz.

Denemek için yapıyorum zaten herhangi bir hesabımla giriş yapmadım Binance hesabımda zaten 2fac etkin.

Bana biraz şüpheli geldi. Çünkü Çiftlik Bank'ta aynı yöntemi seçmişti. Tek farkı onda oyun oynuyordunuz. (Eğer bir bilgisayarınız varsa 4GB Ekran kartı ile Ethereum Bitcoin Gold gibi kripto paraları kazabilirsiniz.)

Site dolandırıcı. Boşuna umutlanmayın. DOGE'ları çekmek için Basic plana yükseltin diyor. Basic plan ise 300.000 DOGE. Siz 300.000 DOGE gönderdiğiniz anda parayı ceplerine atacaklar. Siz ise avucunuzu yalayacaksınız.

1621896099705.png

Son düzenleme:
Site scammer. Boşuna umutlanmayın. Doge'ları çekmek için Basic plana yükseltin diyor. Basic plan ise 300.000 doge. Siz 300.00 doge gönderdiğiniz anda parayı ceplerine atacaklar. Siz ise avucunuzu yalayacaksınız.

Bunu az önce öğrendim sildim bende siteyi kendi sistemimde 1 GB ekran kartı var o yüzden yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı