Doğru hassasiyet ayarı nasıl bulunur?

mrmarcellus

Hectopat
Mouse'um 800 DPI ve Windows 6/11 ayarında, CS:GO'da buna denk gelen sens. Kaç olur? Hiçbir yerde bulamadım, Windows'un nasılsa oyunda da aynı hassasiyeti istiyorum, CS:GO yüksek Windows düşük değil. (RAW açık.)

CS:GO'da buna denk gelen hassasiyet kaç olur?
Senin faren, fareni koyduğun yüzey, ekran boyutuna göre değişir. Değişen şey ise başkası ile aynı olması olur.
Sen hangisi ile rahat ediyorsan en iyisi odur. Bu kadar takmayın milletin dediğine.

Windows'un nasılsa, oyunda da öyle istiyorsan oyunu tam çözünürlükte oynuyorsun ve hassasiyeti 1 yapıyorsun.

Senin faren, fareni koyduğun yüzey, ekran boyutuna göre değişir. Değişen şey ise başkası ile aynı olması olur.
Sen hangisi ile rahat ediyorsan en iyisi odur. Bu kadar takmayın milletin dediğine.

Windows'un nasılsa, oyunda da öyle istiyorsan oyunu tam çözünürlükte oynuyorsun ve hassasiyeti 1 yapıyorsun.
En rahat ettiğim ayar o olduğu için dedim , 400 DPI 1.5 sens. falan bana çok ters , o yuzden sormustum , aslında benim istedigim Windows ile aynı sens.
Aim ayarlamak için CS:GO sunucuları var. Toplulukta veya atölyede illaki denk gelirsin. Onlara gir ve hassasiyeti en rahat hissedeceğin şekilde ayarla.
Teşekkürler ama sorumun cevabı gene bu değil malesef.

Mouse'um 800 DPI ve Windows 6/11 ayarında, CS:GO'da buna denk gelen sens. Kaç olur? Hiçbir yerde bulamadım, Windows'un nasılsa oyunda da aynı hassasiyeti istiyorum, CS:GO yüksek Windows düşük değil. (RAW açık.)
Tam olarak eşitleyebileceğiniz bir yer yok sanırım. Bilenler varsa yazar zaten. Ama aynı sens sadece menü için geçerli olur oyun içinde ekranı döndürüyorsun ve 1 yapınca windows ile aynı hissetmemen normal. Hassasiyeti yavaş yavaş artırarak veya azaltarak kendi hassasiyetini bulman daha mantıklı olur bence.

Geri
Yukarı