Doğtaş'tan alınacak masa küçültülür mü?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Doğtaş'ta şu masayı çok beğendim. Smart Çalışma Masası - Doğtaş almak istiyorum. Sepettede 580 TL ama ne yazikki genişlikten ürün odama sığmıyor.
Genişlikten 10-15 cm kısaltırlar mı? Ben sanmıyorum ama yine de sormak istedim belki alıp yaptırmış olanlar vardır diye.
Ek olarak marangoza neden yaptırmıyorsun derseniz armut üzerinden ilan verdim. Adam 1.400 TL diyor. Sanan da yemek masası yaptırıyorum.

Küçültmeye uygun değil ki. Farklı modellere bak derim.
Bir de 120cm standart genişlik oluyor. Metren varsa ölç derim. Genelde 120cm bulunur. 90cm satanlar da vardır ancak o da küçük bence tabi ihtiyacına bağlı.
Bir de 120cm standart genişlik oluyor. Metren varsa ölç derim. Genelde 120cm bulunur. 90cm satanlar da vardır ancak o da küçük bence tabi ihtiyacına bağlı.

Küçültmeye uygun değil ki. Farklı modellere bak derim.
Base Genç Odası Raflı Çalışma Masası - İtalyan Meşe-Beyaz Fiyatı ve Özellikleri 110 Cm ama ray yok.

Tamam işte uygunsa 110 cm al. Bu ürünler talebe göre üretilmiyor. Üretilip parçaları bekletiliyor. Zaten sana da demonte gelir muhtemelen.
Bu uygun evet ama bana ray lazım. PC'yi koyacağım yer üst onunda hemen altında ray olması lazım. Eski masamı 100 TL'ye almıştım. Çok sallanıyor test çözüyorum silgiyle soru siliyorum sağa sola gidiyor.

Sana önerim varsa çevrende mobilyacıları gezmen. Çok büyük olmayan mobilyacılarda bulabilirsin sanıyorum. Bende de istediğin gibi bir masa vardı şu anki masamdan önce. Ancak kitaplık ayrı dert ray ayrı dert. Kullanışlı olmuyor kesinlikle. 150 cm dümdüz masa aldım ve hem ders hem de bilgisayar için kullanıyorum.

@Akif hocama katılıyorum, aynısını ben söyleyecektim.
Ben bulunduğum ilde 5-6 mobilyacıdan fiyat almıştım. 150*60*1.5cm olan ahşap görünümlü mdf için ortalama 100 lira falan fiyat çıkardılar. İstediğin ölçülerde kestirip kendin yapabilirsin ama raylı vs. olmaz. Bence düz geniş masa çok daha kullanışlı.

@Akif hocama katılıyorum, aynısını ben söyleyecektim.
Ben bulunduğum ilde 5-6 mobilyacıdan fiyat almıştım. 150*60*1.5cm olan ahşap görünümlü mdf için ortalama 100 lira falan fiyat çıkardılar. İstediğin ölçülerde kestirip kendin yapabilirsin ama raylı vs. olmaz. Bence düz geniş masa çok daha kullanışlı.
Hocam düz geniş masa eyvallah büyük ama benim okadar yerim yok maalesef. 110 bile yok. Şuan kullandığım 90 Cm PC anca sığıyor. Mecbur raylı almam. Rafta hoşuma gidiyor kutularımı felan koyuyorum.

Geri
Yukarı