Dogukan adal herobrine.exe videosunun mod paketi

Ben yükledim oyundan hep atıyor nedenini bilen var mı?

Bende de olmuştu bikez sonra daha olmadı, arkadaşlar ben bu herobrine modunu oynamak istiyorum ama adal çok saçma sapan mod eklemiş. Bana bunu vanilladan çok çıkmayacak şekilde hazırlayabilir misiniz? Çok anlamam bu modlardan? Modların linkini koysanız yeterli.

Bende de olmuştu bikez sonra daha olmadı, arkadaşlar ben bu herobrine modunu oynamak istiyorum ama adal çok saçma sapan mod eklemiş. Bana bunu vanilladan çok çıkmayacak şekilde hazırlayabilir misiniz? Çok anlamam bu modlardan? Modların linkini koysanız yeterli.
Ben teker teker her modu google'da aratıp kendime uygun olanları seçtim. Sadece herobrine modunu oynamak istiyorsan "from the fog" modunu ve datapack'ini indirmelisin. Çoğu mod ya gereksiz yada sadece kütüphane modu. Ben herobrine modlarını,Alex's caves modunu, vampirism modunu, ağlayan melek modunu, ve yeni yapılar ekleyen modları falan indirdim onun dışında sadece oyuna küçük ve hoş detaylar ekleyen modları indirdim. Birde alex's caves modunun alex's mobs moduyla uyumlu olduğunu görünce onu da ekleyeyim dedim. Ve ağlayan melek modu dışında her moddan memnun olduğumu söyleyebilirim. Vampirism modu oyunda kendini çok belli ediyor, direkt etrafta vampir avcıları falan geliyor, beğenmeyebilirsin. Adalın herobrine ile savaştığı kısımlar ayrı bir herobrine modu (end of herobrine). İndirmek sana kalmış.

Arkadaşlar bende from the fog modu çalışıyor tek sıkıntı başarımlarda, oyunda başarımların bir texturu yok ve herobrinedede bir texture yok bunun nedenini bilen var mı?

Ekran görüntüsü 2023-11-15 170223.png

Hep bu şekilde gözüküyor oyunda da herobrinde da bu koyduğum fotoğraftaki itemin şeklinde gözüküyor nedenini bilen varmıo?

Aga ben adalın DC'sinden indirdim modları mis gibi oynuyorum ama başarımlar sekmesinde texureler yüklenmemiş ne yapacağız hocam ona.

@baymortal bende de aynısı oldu.

Buldum hocam, bu arada herobrineninde görünümü bozuk oluyor çözümü şöyle: Lunar Eclipse Studios | Development Team hocam oyunda herobrinenin düzgün çalışması için bunu datapack ve kaynak paketlerine atmanız lazım. Az önce araştırdım, buldum ben de düzeldi. Sizde de düzelmesi lazım.

Geri
Yukarı