Doğum günü hediyesi önerisi

Çizgi roman pek fazla okumam. Dahası hiçbir zaman bir arkadaşıma, özellikle bir kıza çizgi roman hediye etmedim. Yani bu işlerden pek anlamıyorum. Benim tavsiyesini yaptığım kitabı, kız arkadaşın okuduğu zaman, "Bu ney lan?" diye bir tepki verebilir.
haha .. d.png
haha .. d.png

Bu çizgi romanı beğenmiştim.

Watchmen

Ama en iyisi, İnternet'ten daha kapsamlı şekilde araştırmak olacaktır.

Sevgili olmaya yakınsa bitki al bi' tane. Bugün ya da bu bitki ölünce benimle çıkar mısın de. Pek romantik olmadı ama. :D
Hocam koşarak uzaklaşıyorum buradan 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tişört sıradan. Özellikle kıyafet yönünde doygunluğa ulaşmamış kadın cinsi için sıradan. Bileklik alabilirsiniz anlamlı veya göze hoş gelen. Tişörtü her zaman giymeyebilir ancak bilekliği her zaman takabilir ayrıca bilekliğin güzelmiş dediklerinde aklına sen gelirsin.
Bileklik, kolye tarzında bir şey almamız gerekiyor o zaman. Tişörtten vazgeçtim.

Çizgi roman pek fazla okumam. Dahası hiçbir zaman bir arkadaşıma, özellikle bir kıza çizgi roman hediye etmedim. Yani bu işlerden pek anlamıyorum. Benim tavsiyesini yaptığım kitabı, kız arkadaşın okuduğu zaman, "Bu ney lan?" diye bir tepki verebilir. Eki Görüntüle 290253 Eki Görüntüle 290253

Bu çizgi romanı beğenmiştim.

Watchmen

Ama en iyisi, İnternet'ten daha kapsamlı şekilde araştırmak olacaktır.
O zaman kolye tarzı bir şey almak daha mantıklı olacak. Evimizdeki bulgurdan da olmayalım :D

Kara kalem portre yaptır. Çok büyük olmasına gerek yok. A4 e çerçeveli. Süper olur. Niyetini de belli eder üstü kapalı olarak. Bir de doğum tarihinde yayınlanan hürriyet gazetesinin baş sayfasını alabilirsin. Şöyle bir de sloganı vardı hatırlanacak bir gün... vs vs

Steam'den oyun alabilirsin 🙃 Kolye almaktan daha iyi bir fikir bence :D
Olur da bir gün ayrılırlarsa kütüphaneden de silemez. Süper bir hediye.

Kara kalem portre yaptır. Çok büyük olmasına gerek yok. A4 e çerçeveli. Süper olur. Niyetini de belli eder üstü kapalı olarak. Bir de doğum tarihinde yayınlanan hürriyet gazetesinin baş sayfasını alabilirsin. Şöyle bir de sloganı vardı hatırlanacak bir gün... vs vs

Olur da bir gün ayrılırlarsa kütüphaneden de silemez. Süper bir hediye.
Kara kalem işi kafama çok yattı. İyi fikir.

Steam'den oyun alabilirsin 🙃 Kolye almaktan daha iyi bir fikir bence:D
Oyun oynamıyor. Yoksa pubg alırdım ona :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı